Badminton

Kto z nas kiedyś nie grał w kometkę? A może tak spróbować zrozumieć fascynację Azjatów, czy też zadurzenie Duńczyków i odkryć badmintona na nowo w bardziej sportowym wymiarze. To dyscyplina, która fantastycznie łączy elementy techniki, taktyki, szybkości, koordynacji i sprytu, wszechstronnie rozwijająca, a jednocześnie jest rozrywką dla każdego bez względu na wiek, czy płeć. Szkoła badmintona to idealne rozwiązanie dla początkujących oraz bardziej doświadczonych graczy, którzy chcą podszkolić swoje umiejętności pod okiem profesjonalnych trenerów. Nauka badmintona odbywa się na specjalnie przygotowanym do tego celu boisku, które znajduje się na terenie miasta Warszawa. Nasz obiekt przystosowany jest do korzystania z niego przez cały rok, dlatego nauka badmintona prowadzona jest bez względu na panujące warunki atmosferyczne i porę roku.

Ganador Sport przygotował dla Państwa zróżnicowaną ofertę – od treningów indywidualnych po zajęcia grupowe. Od rywalizacji w lidze po współzawodnictwo w turniejach. Każdy znajdzie formułę, która pozwoli mu czerpać jak najwięcej radości z tej gry. Do Państwa dyspozycji oddajemy halę badmintonową, gdzie – w ciągu dnia gramy przy naturalnym świetle, które zawsze wygra rywalizację z najlepszym sztucznym, tak jak i nasze korty dedykowane tylko do badmintona zawsze wygrają z adaptacją wielofunkcyjnej hali sportowej.

Szkoła badmintona dysponuje profesjonalnym wyposażeniem, a instruktorzy skupiają się na tym, żeby treningi były zróżnicowane i łączyły w sobie naukę z zabawą, co jest szczególnie ważne w przypadku młodszych uczestników. Nauka badmintona to świetna okazja do poszerzania swoich zainteresowań, zadbania o kondycję fizyczną oraz nawiązania nowych znajomości z osobami podzielającymi te same zainteresowania.

O postępy w grze zadba kadra trenerska Smash Bad. Pod okiem fachowców każdy trening będzie przyjemnością, a jednocześnie doświadczony trener zwróci uwagę na niuanse, wyeliminuje błędy, poprawi detale i zmotywuje zarówno początkującego jak i już zaawansowanego badmintonistę do wykorzystania maksimum swojego potencjału. Nasza szkoła tenisa oraz badmintona to jednak miejsce, w którym uwagę zwraca się nie tylko na naukę i szlifowanie umiejętności, ale także dobrą zabawę i przyjazną atmosferę. A jest jeszcze Tenis stołowy czy piłka nożna – każdy znajdzie u nas coś dla siebie.

DODATKOWA OFERTA SKIEROWANA DO DOROSŁYCH

CENNIK ZAJĘĆ DLA DOROSŁYCH

Zajęcia grupowe
Zajęcia grupowe45 zł
Zajęcia indywidualne
Usługa trenerska100 zł/h *
* plus koszt wynajęcia kortu

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

indywidualnegrupowe

popołudniowe (16:00-18:00)wieczorne (20:00-23:00)

początkującyśrednio zaawansowany