Badminton

Kto z nas kiedyś nie grał w kometkę? A może tak spróbować zrozumieć fascynację Azjatów, czy też zadurzenie Duńczyków i odkryć badmintona na nowo w bardziej sportowym wymiarze. To dyscyplina, która fantastycznie łączy elementy techniki, taktyki, szybkości, koordynacji i sprytu, wszechstronnie rozwijająca, a jednocześnie jest rozrywką dla każdego bez względu na wiek, czy płeć.

Ganador Sport przygotował dla Państwa zróżnicowaną ofertę – od treningów indywidualnych po zajęcia grupowe. Od rywalizacji w lidze po współzawodnictwo w turniejach. Każdy znajdzie formułę, która pozwoli mu czerpać jak najwięcej radości z tej gry. Do Państwa dyspozycji oddajemy halę badmintonową, gdzie – w ciągu dnia gramy przy naturalnym świetle, które zawsze wygra rywalizację z najlepszym sztucznym, tak jak i nasze korty dedykowane tylko do badmintona zawsze wygrają z adaptacją wielofunkcyjnej hali sportowej.

O postępy w grze zadba kadra trenerska Milenium (najstarsza prywatna szkoła badmintona w Polsce). Pod okiem fachowców każdy trening będzie przyjemnością, a jednocześnie doświadczony trener zwróci uwagę na niuanse, wyeliminuje błędy, poprawi detale i zmotywuje zarówno początkującego jak i już zaawansowanego badmintonistę do wykorzystania maksimum swojego potencjału.

DODATKOWA OFERTA SKIEROWANA DO DOROSŁYCH

CENNIK ZAJĘĆ DLA DOROSŁYCH

Zajęcia grupowe
Zajęcia grupowe45 zł
Zajęcia indywidualne
Usługa trenerska90 zł/h *
* należy również doliczyć koszt wynajęcia kortu
Karnet na 5h zajęć (trener + kort)599 zł

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

indywidualnegrupowerodzinne (sobota 10:00)

popołudniowe (16:00-18:00)wieczorne (20:00-23:00)inne

początkującyśrednio zaawansowany