Tenis stołowy

tenis stołowy warszawa

Tenis stołowy to dyscyplina sportowa, która staje się w Polsce coraz bardziej popularna. Ping-pong to gra, którą pewnie większość osób kojarzy ze szkoły lub świetlic osiedlowych, jednak niewiele osób miało okazję zapoznać się z jej profesjonalną techniką i przepisami. Tenis stołowy może wydawać się prostą, niewymagającą specjalnych umiejętności dyscypliną, co jest podstawowym błędem. Odbijanie piłeczki zgodnie z zasadami gry oraz techniczne operowanie paletką wymagają solidnych treningów i ciągłego doskonalenia umiejętności, a tego można nauczyć się tylko pod okiem profesjonalisty. Nasz klub sportowy prowadzi zajęcia z ping-ponga, które odbywają się na terenie miasta Warszawa i są skierowane do osób w każdym wieku.

Tenis stołowynasza oferta

Nasz klub sportowy prowadzi zajęcia grupowe oraz indywidualne, które odbywają się pod okiem wykwalifikowanego instruktora. Tenis stołowy to gra ogólnorozwojowa, która uczy samodyscypliny, rozwija koordynację ruchową oraz poprawia wydolność całego organizmu. Wbrew pozorom tenis stołowy wymaga zwinności i precyzji, czego nie da się nauczyć podczas amatorskiej gry. Ping pong polecany jest osobom, które chcą popracować nad kondycją fizyczną oraz rozwijać swoje zainteresowania w odpowiednich warunkach.

Posiadamy niezbędne wyposażenie oraz halę przystosowaną do nauki gry w dyscypliny ogólnorozwojowe np. nauka badmintona, lekcje tenisa czy boisko do piłki nożnej. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem treningowym oraz stołami, które są zgodne z przepisami gry.

Tenis stołowy w naszej szkółce to okazja do aktywnego spędzenia czasu wolnego oraz nawiązania nowych znajomości podczas treningów grupowych. Staramy się, aby lekcje prowadzone były w sposób ciekawy i zróżnicowany, łącząc w sobie elementy zabawy i nauki technicznych aspektów gry. Oprócz treningów umożliwiamy zorganizowanie u nas rozgrywek sportowych oraz zajęć dla szkół, dzięki czemu młodzież będzie miała okazję przekonać się, że tenis stołowy jest wymagającą i emocjonującą grą.

Zapraszamy na zajęcia dzieci, młodzież i dorosłych oraz zachęcamy do skorzystania z indywidualnych lekcji z instruktorem.