Tenis stołowy

tenis stołowy warszawa

Tenis stołowy to dyscyplina sportowa, która staje się w Polsce coraz bardziej popularna. Ping-pong to gra, którą pewnie większość osób kojarzy ze szkoły lub świetlic osiedlowych, jednak niewiele osób miało okazję zapoznać się z jej profesjonalną techniką i przepisami. Tenis stołowy może wydawać się prostą, niewymagającą specjalnych umiejętności dyscypliną, co jest podstawowym błędem. Odbijanie piłeczki zgodnie z zasadami gry oraz techniczne operowanie paletką wymagają solidnych treningów i ciągłego doskonalenia umiejętności.

Tenis stołowynasza oferta

Tenis stołowy to gra ogólnorozwojowa, która uczy samodyscypliny, rozwija koordynację ruchową oraz poprawia wydolność całego organizmu. Wbrew pozorom tenis stołowy wymaga zwinności i precyzji, czego nie da się nauczyć podczas amatorskiej gry. Ping pong polecany jest osobom, które chcą popracować nad kondycją fizyczną oraz rozwijać swoje zainteresowania w odpowiednich warunkach.

Posiadamy niezbędne wyposażenie oraz halę przystosowaną do nauki gry w dyscypliny ogólnorozwojowe np. nauka badmintona, lekcje tenisa czy boisko do piłki nożnej. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem treningowym oraz stołami, które są zgodne z przepisami gry.

Tenis stołowy to okazja do aktywnego spędzenia czasu wolnego oraz nawiązania nowych znajomości podczas treningów i gier. Umożliwiamy zorganizowanie u nas rozgrywek sportowych oraz zajęć dla szkół, dzięki czemu młodzież będzie miała okazję przekonać się, że tenis stołowy jest wymagającą i emocjonującą grą.

Zapraszamy do gry dzieci, młodzież i dorosłych!