Piłka nożna

Na naszym boisku regularnie trenują między innymi: Football Academy, Fun For Kids,  Wilczki oraz Elite Academy

Dołącz do nich już dziś!

boisko do piłki nożnejPiłka nożna – jako sport narodowy – cieszy się dużą popularnością wśród dzieci i dorosłych. Szczególnie młodzi chłopcy, zafascynowani osiągnięciami swoich sportowych idoli, lubią grać w piłkę nożną z kolegami. W czasie niesprzyjającej pogody i sezonu zimowego jest to niemożliwe, dlatego szukając rozwiązania tego problemu stworzyliśmy boisko pod balonem. Ma ono specjalną nawierzchnię, która imituje warunki jakie ma profesjonalne boisko do piłki nożnej. Hala dostępna jest przez cały rok. Boisko piłkarskie udostępniamy do celów treningowych. Jesteśmy również otwarci na organizowanie na nim imprez sportowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Współpracujemy m.in. ze szkołami i związkami sportowymi.

Nasz kompleks sportowy to miejsce, w którym każdy miłośnik sportu będzie mógł rozwijać swoje pasje. Oferujemy całoroczny wynajem boiska dla szkół i grup zorganizowanych, wraz z zapewnieniem sprzętu niezbędnego do gry. Nasze boisko pod balonem jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie chcą rezygnować z ulubionej aktywności fizycznej ze względu na warunki pogodowe. Oprócz piłki nożnej można tu również grać w badmintona, tenisa i inne gry zespołowe. Boisko piłkarskie przystosowane jest do intensywnego użytkowania i stwarza bezpieczne warunki gry dzięki równej, nowoczesnej nawierzchni.

W naszej ofercie można znaleźć profesjonalne boisko do piłki nożnej o wymiarach 20x40m. Proponujemy wynajem boiska na czas imprez i rozgrywek sportowych lub w ramach zajęć dla dzieci i młodzieży szkolnej. Prowadzona jest także szkółka nauki gry, dzięki czemu już najmłodsi mogą się szkolić pod okiem profesjonalnego trenera. Boisko piłkarskie wyposażone jest w nawierzchnię, która umożliwia swobodną grę w piłkę oraz zapewnia warunki podobne do tych panujących na profesjonalnej murawie. Sala treningowa jest klimatyzowana, dzięki czemu może być wykorzystywana przez cały rok, bez względu na warunki atmosferyczne. Nasze boisko piłkarskie idealnie sprawdzi się nie tylko w celach treningowych, ale także podczas zorganizowanych imprez sportowych, gdyż stwarza optymalne warunki do rozgrywania meczów.

Boisko piłkarskie znajduje się na terenie miasta Warszawa w okolicach dzielnicy Białołęka, jednak z naszej oferty korzystają również mieszkańcy dalej położonych terenów.

Zapraszamy do kontaktu w celu zarezerwowania hali, nasze boisko pod balonem jest do Państwa dyspozycji przez cały rok.

Boisko do piłki nożnej

Boisko pod balonem

Wynajem boiska