Badminton

Badminton to gra, która zyskuje coraz szersze grono sympatyków. Pasjonatom tego sportu nie wystarczy już rekreacyjne odbijanie lotki w ogródku domowym, dlatego z myślą o nich stworzyliśmy profesjonalne korty do badmintona. Dostępne są one na terenie naszego kompleksu sportowego, który umożliwia wynajem kortów do badmintona w Warszawie, w dzielnicy Białołęka.

Korzystając z kadry trenerskiej szkoły badmintona Smash Bad oraz sprawdzonych rozwiązań w prowadzeniu szkółek tenisowych Ganador Sport proponujemy Państwu ofertę zajęć badmintonowych dla najmłodszych.

Propozycję kierujemy do dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 15 lat, którzy zarówno chcą dopiero poznać ten wyjątkowy sport jak i rozwijać już posiadane umiejętności pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej. Zajęcia prowadzone są w niewielkich grupach na komfortowych kortach dedykowanych tylko do badmintona.

Rosnąca popularność tej dyscypliny, jej ogólnorozwojowy charakter i familijna atmosfera sprawiają, że regularne treningi badmintona są idealnym pomysłem na zajęcia sportowe, które dla dzieci będą zarówno źródłem harmonijnego rozwoju fizycznego oraz mentalnego jak i radości przebywania z rówieśnikami.

Nasze boisko do badmintona przystosowane jest do prowadzenia zajęć w trybie całorocznym, ze względu na posiadane zadaszenie i ogrzewanie promiennikowe. Dzięki takiemu rozwiązaniu badminton może być praktykowany niezależnie od warunków pogodowych panujących na zewnątrz.

Oprócz szkółki dla dzieci proponujemy również możliwość treningów dla szkół i grup zorganizowanych. W tym celu poszerzyliśmy ofertę o wynajem kortów do badmintona, z której korzystają również kluby sportowe na czas zawodów i rozgrywek. Boisko posiada wymiary określone w przepisach gry, a jego nawierzchnia jest dostosowana do specyfiki sportu.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Na terenie kompleksu posiadamy również boisko do piłki nożnej oraz profesjonalne korty tenisowe. Do dyspozycji jest także niezbędny sprzęt sportowy, taki jak rakiety, lotki, czy siatka dzieląca pole do gry. Jesteśmy pewni, że po zajęciach w naszej szkółce, badminton stanie się też sposobem na aktywne spędzanie wolnego czasu.

Korty do badmintona – Warszawa

Korty do badmintona

Wynajem kortów do badmintona – Białołęka

 

 

Dodatkowa oferta skierowana do dzieci

CENNIK SZKÓŁEK BADMINTONOWYCh

 Zajęcia 1 raz w tygodniu
Płatność miesięczna
Zajęcia 2 razy w tygodniu
Płatność miesięczna
Wrzesień70 zł110 zł
Październik175 zł275 zł
Listopad140 zł220 zł
Grudzień105 zł165 zł
Styczeń140 zł220 zł
Luty70 zł110 zł
Marzec140 zł220 zł
Kwiecień140 zł220 zł
Maj140 zł220 zł
Czerwiec105 zł165 zł
   
Jednorazowa zrabatowana opłata za semestr zimowy (19/38 zajęć)625 zł975 zł
Jednorazowa zrabatowana opłata za semestr letni (16/32 zajęcia) 525 zł825 zł
  • Rabat dla rodzeństwa – 5% (dla każdego dziecka)
  • Nieobecność na zajęciach nie upoważnia do pomniejszenia kwoty opłaty miesięcznej/semestralnej
  • Możliwe jest odrobienie zajęć w wybranym terminie po wcześniejszym zapisie

GRAFIK

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY