Badminton

Badminton to gra, która zyskuje coraz szersze grono sympatyków. Pasjonatom tego sportu nie wystarczy już rekreacyjne odbijanie lotki w ogródku domowym, dlatego z myślą o nich stworzyliśmy profesjonalne korty do badmintona. Dostępne są one na terenie naszego kompleksu sportowego, który umożliwia wynajem kortów do badmintona w Warszawie, w dzielnicy Białołęka.

Korzystając z wieloletniego doświadczenia renomowanego klubu badmintona Milenium oraz sprawdzonych rozwiązań w prowadzeniu szkółek tenisowych Ganador Sport proponujemy Państwu ofertę zajęć badmintonowych dla najmłodszych.

Propozycję kierujemy do dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 14 lat, którzy zarówno chcą dopiero poznać ten wyjątkowy sport jak i rozwijać już posiadane umiejętności pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej. Zajęcia prowadzone są w niewielkich grupach na komfortowych kortach dedykowanych tylko do badmintona.

Rosnąca popularność tej dyscypliny, jej ogólnorozwojowy charakter i familijna atmosfera sprawiają, że regularne treningi badmintona są idealnym pomysł em na zajęcia sportowe, które dla dzieci będą zarówno źródłem harmonijnego rozwoju fizycznego oraz mentalnego jak i radości przebywania z rówieśnikami.

Nasze boisko do badmintona przystosowane jest do prowadzenia zajęć w trybie całorocznym, ze względu na posiadane zadaszenie i klimatyzację. Dzięki takiemu rozwiązaniu badminton może być praktykowany niezależnie od warunków pogodowych panujących na zewnątrz.

Oprócz szkółki dla dzieci proponujemy również możliwość treningów dla szkół i grup zorganizowanych. W tym celu poszerzyliśmy ofertę o wynajem kortów do badmintona, z której korzystają również kluby sportowe na czas zawodów i rozgrywek. Boisko posiada wymiary określone w przepisach gry, a jego nawierzchnia jest dostosowana do specyfiki sportu.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Na terenie kompleksu posiadamy również boisko do piłki nożnej oraz profesjonalne korty tenisowe. Do dyspozycji jest także niezbędny sprzęt sportowy, taki jak rakiety, lotki, piłki czy siatka dzieląca pole do gry. Jesteśmy pewni, że po zajęciach w naszej szkółce, badminton stanie się sposobem na aktywne spędzanie wolnego czasu.

Korty do badmintona – Warszawa

Korty do badmintona

Wynajem kortów do badmintona – Białołęka

Dodatkowa oferta skierowana do dzieci

CENNIK SZKÓŁEK BADMINTONOWYCH

 Zajęcia 1 raz w tygodniu
19 treningów w semestrze zimowym
Płatność miesięczna
Zajęcia 2 raz w tygodniu
38 treningów w semestrze zimowym
Płatność miesięczna
Wrzesień130 zł230 zł
Październik130 zł230 zł
Listopad130 zł230 zł
Grudzień100 zł175 zł
Styczeń130 zł230 zł
 17 treningów w semestrze letnim34 treningi w semestrze letnim
Luty100 zł175 zł
Marzec130 zł230 zł
Kwiecień130 zł230 zł
Maj130 zł230 zł
Czerwiec65 zł115 zł
  • Rabat dla rodzeństwa – 5% (dla każdego dziecka)
  • Nieobecność na zajęciach nie upoważnia do pomniejszenia kwoty opłaty miesięcznej/semestralnej
  • Możliwe jest odrobienie zajęć w wybranym terminie po wcześniejszym zapisie

GRAFIK

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY