Badminton

Badminton to gra, która zyskuje coraz szersze grono sympatyków. Pasjonatom tego sportu nie wystarczy już rekreacyjne odbijanie lotki w ogródku domowym, dlatego z myślą o nich stworzyliśmy profesjonalne korty do badmintona. Dostępne są one na terenie naszego kompleksu sportowego, który umożliwia wynajem kortów do badmintona w Warszawie, w dzielnicy Białołęka.

Korzystając z kadry trenerskiej szkoły badmintona Smash Bad oraz sprawdzonych rozwiązań w prowadzeniu szkółek tenisowych Ganador Sport proponujemy Państwu ofertę zajęć badmintonowych dla najmłodszych.

Propozycję kierujemy do dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 16 lat, którzy zarówno chcą dopiero poznać ten wyjątkowy sport jak i rozwijać już posiadane umiejętności pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej. Zajęcia prowadzone są w niewielkich grupach na komfortowych kortach dedykowanych tylko do badmintona.

Rosnąca popularność tej dyscypliny, jej ogólnorozwojowy charakter i familijna atmosfera sprawiają, że regularne treningi badmintona są idealnym pomysłem na zajęcia sportowe, które dla dzieci będą zarówno źródłem harmonijnego rozwoju fizycznego oraz mentalnego jak i radości przebywania z rówieśnikami.

Nasze boisko do badmintona przystosowane jest do prowadzenia zajęć w trybie całorocznym, ze względu na posiadane zadaszenie i ogrzewanie promiennikowe. Dzięki takiemu rozwiązaniu badminton może być praktykowany niezależnie od warunków pogodowych panujących na zewnątrz.

Oprócz szkółki dla dzieci proponujemy również możliwość treningów dla szkół i grup zorganizowanych. W tym celu poszerzyliśmy ofertę o wynajem kortów do badmintona, z której korzystają również kluby sportowe na czas zawodów i rozgrywek. Boisko posiada wymiary określone w przepisach gry, a jego nawierzchnia jest dostosowana do specyfiki sportu.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Do dyspozycji jest także niezbędny sprzęt sportowy, taki jak rakiety, lotki, czy siatka dzieląca pole do gry. Jesteśmy pewni, że po zajęciach w naszej szkółce, badminton stanie się też sposobem na aktywne spędzanie wolnego czasu. Na terenie kompleksu posiadamy również boisko do piłki nożnej oraz profesjonalne korty tenisowe.

Korty do badmintona
Wynajem kortów do badmintona – Białołęka

 

 

Dodatkowa oferta skierowana do dzieci

CENNIK SZKÓŁEK BADMINTONOWYCh

 Zajęcia 1 raz w tygodniu
Płatność miesięczna
Zajęcia 2 razy w tygodniu
Płatność miesięczna
Wrzesień120 zł210 zł
Październik240 zł430 zł
Listopad240 zł430 zł
Grudzień180 zł320 zł
Styczeń120 zł210 zł
Luty240 zł430 zł
Marzec240 zł430 zł
Kwiecień240 zł430 zł
Maj240 zł4300 zł
Czerwiec180 zł320 zł
   
Jednorazowa zrabatowana opłata za semestr zimowy*
Jednorazowa zrabatowana opłata za semestr letni*
  • Rabat dla rodzeństwa – 5% (dla każdego dziecka)
  • Nieobecność na zajęciach nie upoważnia do pomniejszenia kwoty opłaty miesięcznej/semestralnej
  • Możliwe jest odrobienie zajęć w wybranym terminie po wcześniejszym zapisie
  • UWAGA – cena za miesiąc może się różnić w zależności od liczby zajęć w danym miesiącu. Informacja o dokładnej kwocie w danym miesiącu dostępna jest na recepcji.

* W związku z możliwością wystąpienia ograniczeń w funkcjonowaniu szkółek spowodowanych COVID-19 jednorazowa opłata semestralna zostaje czasowo zawieszona

GRAFIK

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY