Z dumą prezentujemy Państwu nasz Klub

GanadorSport jest nowoczesnym kompleksem sportowym, powstałym we wrześniu 2013 roku. Nasz obiekt posiada 6 całorocznych najwyższej jakości kortów do tenisa ziemnego – 4 o nawierzchni ze sztucznej trawy i 2 z mączki ceglastej (sezonowo odkrywanych). Ponadto oferujemy 5 kortów do badmintona oraz kryte boisko do piłki nożnej o wymiarach 20×40 m ze znakomitą sztuczną murawą certyfikowaną przez FIFA (wys. 6 cm). W weekendy na naszych gości czekają dwa stoły do tenisa stołowego.

Elementami wyróżniającymi nas od konkurencji w skali całego kraju, jest nowoczesny system ogrzewania naszych hal – promienniki zapewniające temperatury na kortach i boisku w granicach 12-14 stopni, nawet przy silnych mrozach oraz powłoki translucentne najnowszej generacji, dzięki którym na naszych obiektach jest bardzo widno również w pochmurny dzień.

Aby zapewnić maksymalny komfort naszym klientom, dysponujemy również klimatyczną kawiarenką, sklepikiem sportowym, przestronnymi szatniami oraz bezpłatnym parkingiem.

Oferujemy szerokie możliwości organizacyjne na polu działalności eventowej i nie tylko. W naszym klubie odbywają się imprezy firmowe, okolicznościowe, rodzinne oraz sportowe. To także świetne miejsce na spotkania integracyjne, pikniki, przyjęcia dla dzieci, a przede wszystkim lekcje tenisa i badmintona -indywidualne, grupowe oraz szkółki dziecięce.