Kadra trenerska

Kaja Szuba

Dyrektor Akademii Tenisowej, trener tenisa

Trener tenisa PZT. W roku 2007 numer 1 na listach PZT. 6-krotna medalistka Mistrzostw Polski. Zwyciężczyni 2 turniejów międzynarodowych. Szkoliła się między innymi w Akademii Nicka Bollettieriego na Florydzie. Studentka AWF na kierunku Wychowanie Fizyczne. Kaja jest osobą bardzo kontaktową, specjalizuje się w pracy z najmłodszymi dziećmi, ale prowadzi zajęcia na każdym poziomie zaawansowania, z osobami w każdym wieku. Niezwykle miła, otwarta i wyrozumiała, potrafi każdego zarazić pasją do gry w tenisa.

Natalia Organista

trener tenisa

Doktor nauk o kulturze fizycznej, pracowniczka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Instruktorka tenisa, posiada również stopień instruktora Professional Tennis Registry – największej na świecie organizacji trenerów tenisa. 14-krotna medalistka Mistrzostw Polski w tenisie w różnych kategoriach wiekowych. Uczestniczka Konferencji Trenerów PZT i kursów doszkalających PTR. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w pracy trenerskiej z młodzieżą i dorosłymi na każdym poziomie zaawansowania. Na korcie stara się nie tylko uczyć podopiecznych gry w tenisa ale również być dobrym pedagogiem, dbając o kompleksowy rozwój grających.

Michał Magdziarz

trener tenisa, serwisant

Instruktor tenisa PZT. Absolwent uczelni wyższej na kierunku wychowanie fizyczne. Pierwszą piłkę odbił już w wieku 3 lat, a od kilkunastu lat łączy hobby z pracą – pracy trenera nie zamieniłby na żadną inną. Ponadto, posiada wiele uprawnień m.in. instruktora pływania, masażysty, animatora czasu wolnego, wychowawcy kolonijnego, instruktora gimnastyki korekcyjnej. Michał to również świetny serwisant - z zaangażowaniem naciąga rakiety tenisowe i badmintonowe, ale też pomoże w wyborze ramy, doborze naciągu, wymianie owijki.

Paweł Mossakowski

trener tenisa

Trener tenisa II klasy. Absolwent Warszawskiego AWF na kierunku Wychowanie Fizyczne. Kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu treningów zdobywał w wielu Warszawskich klubach tenisowych. Prowadzi zajęcia z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi na każdym poziomie zaawansowania. Na treningach oprócz nauki techniki i taktyki tenisa zwraca uwagę na rozwój sprawności fizycznej swoich podopiecznych. Jako pedagog daje podopiecznym dobry przykład i uczy ich pracowitości oraz wytrwałości w treningach. Pracuje w profesjonalnej, a jednocześnie miłej atmosferze. Osoby grające z Pawłem mogą spodziewać się nie tylko postępów w grze, ale też odpowiedzi na nurtujące pytania związane z techniką, taktyką czy przepisami gry.

Tomek Wilk

trener tenisa

Trener tenisa II klasy. Absolwent AWF w Warszawie na kierunku wychowanie fizyczne. Przez wiele lat doświadczenie trenerskie zdobywał szkoląc młodzież na obozach sportowych. Obecnie prowadzi zajęcia zarówno z najmłodszymi jak i z dorosłymi. Z pasją odkrywa przed podopiecznymi tajniki tenisa, a przez swoje zaangażowanie w trening z młodzieżą stara się przekazywać, że cierpliwością i ciężką pracą mogą dojść do sukcesów sportowych. Jest również absolwentem Politechniki Warszawskiej, a także instruktorem kulturystyki oraz wychowawcą kolonijnym.

Marta Nastula

trener tenisa

Licencjonowana instruktorka tenisa. Z tenisem związana od najmłodszych lat. W latach 2007-2013 klasyfikowana na listach PZT, zawodniczka KT Legia Warszawa, KS Warszawianka oraz MTWAcademy. Uczęszczała do Sopockiej Akademii Tenisowej. Prowadzi zajęcia na każdym poziomie zaawansowania, ale szczególną radość sprawia jej praca z dziećmi, którym okazuje  wiele serca i zaangażowania.  Od zawsze powiązana ze sportem w różnych dyscyplinach - w wolnych chwilach trenuje crossfit, jeździ konno, uprawia sporty wodne.

Jakub Sygowski

trener tenisa

Były zawodnik notowany na listach PZT, mistrz Warszawy juniorów i kadetów. Prowadzi zajęcia na każdym poziomie zaawansowania. Idealny dla osób o zacięciu zawodniczym. Miły, uśmiechnięty i cierpliwy. Z pasją przekazuje swoje doświadczenie zarówno młodym jak i dorosłym tenisistom. Prowadzi również zajęcia w szkółkach tenisowych, gdzie z prawdziwym zaangażowaniem wprowadza podopiecznych w sportowy świat. Absolwent Politechniki Warszawskiej na kierunku Lotnictwo i Kosmonautyka.

Oskar Gąsior

trener tenisa

Licencjonowany instruktor tenisa, zawodnik PZT w latach 2007-2013, mistrz Warszawy i Mazowsza w kategorii kadetów i juniorów. Prowadzi zajęcia na każdym poziomie zaawansowania. W ciekawy sposób przekazuje swoją wiedzę i umiejętności zarówno młodym zawodnikom, jak i dorosłym. Cechuje go bardzo dobre podejście do dzieci, pomaga obudzić w nich pasję do gry w tenisa. Widząc zaangażowanie i ciepły uśmiech instruktora, młodzi zawodnicy chętnie biorą udział w jego zajęciach już od pierwszej lekcji. Poza prowadzeniem zajęć na korcie jest studentem Politechniki Warszawskiej na wydziale Inżynierii Produkcji oraz instruktorem narciarstwa.

Elżbieta Ślesicka

trener tenisa

Mistrzyni i wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski w kategoriach juniorskich i seniorskich. Posiada ogromne doświadczenie pracy trenerskiej w Polsce, a także we Francji i Austrii. Pracowała między innymi jako trener koordynator wszystkich grup wiekowych w AZS Warszawa, w Ośrodku Szkolenia Olimpijskiego odpowiedzialna była za młodziczki, wprowadzała na listy WTA kadrowiczki – Nowak, Czopek, Mróz, Żerdecką, Listowską, Wojtkiewicz. Serdeczna osoba z satysfakcją obserwująca postępy małych i dużych adeptów tenisa poczynione pod jej okiem.

Jan Cygowski

trener tenisa

Trener II klasy. Były zawodnik notowany na listach PZT i ITF. Prowadzi zajęcia na każdym poziomie zaawansowania i w każdej grupie wiekowej. Posiada doświadczenie w pracy z zawodnikami, również jako sparing-partner. Dba o kompleksowy rozwój na korcie u dzieci, młodzieży i dorosłych. Treningi dopasowuje bardzo indywidualnie do umiejętności grającego. Zwraca uwagę również na kwestie treningu mentalnego. Zajęcia prowadzi z werwą, koncentracją na podopiecznym, a jednocześnie w serdecznej atmosferze. 

Jan Sochoń

trener tenisa

Licencjonowany instruktor tenisa. Przygodę z tenisem rozpoczął w wieku 5 lat. Od początku jest związany z klubem tenisowym KT Legia Warszawa. Odnosił liczne sukcesy w turniejach wojewódzkich oraz ogólnopolskich. Po dzień dzisiejszy bierze czynny udział w turniejach. Prowadzi zajęcia na każdym poziomie zaawansowania natomiast preferuje prace z dziećmi oraz z zawodnikami. W dużym stopniu kładzie nacisk na technikę uderzeń u swoich podopiecznych. Poza tenisem rozwija się chętnie w innych dyscyplinach tj. Narciarstwo alpejskie , regaty czy też piłka siatkowa.

Jarek Grela

trener tenisa

Trener tenisa ziemnego. 23 lata na korcie i przeszłość zawodnicza w Czechach, Niemczech i Polsce. 11 lat doświadczenia trenerskiego. Kursy Czeskiego Związku Tenisiwego, Professional Tennis Registry, PZT. Uczestnik wielu konferencji tenisowych. Zwyciezca wielu turniejów w wielu krajach m.in. mistrzostw Malediwów. Sparingpartner takich gwiazd jak: Marion Bartoli, Janko Tipsarevic, Salvadore Caruso, Rainer Schattler, Alessandro Gianessi, Salvadore Caruso. Ogromna wiedza techniczna, teoretyczna i praktyczna to mało w porównaniu z jego humorem. Dzieci uwielbiają z nim trenowac. Zawodnicy grać, a początkujący gracze uczyć się podstaw automatyzmu. Mauritius, Włochy, Malediwy, Bułgaria, Chorwacja, Niemcy, Czechy to tylko niektóre z państw gdzie zdobywał zawodnicze i trenerskie szlify. Organizuje również kursy trenerskie.

Aneta Niklas

Dyrektor Akademii Badmintonowej, trener badmintona

Licencjonowana instruktorka badmintona. Wicemistrzyni Polski w grze podwójnej oraz trzykrotna brązowa medalistka Mistrzostw Polski. Była reprezentantka Polski w kat. junior. Wychowanka klubu Lotka Bytów. Wciąż aktywna zawodniczka. Pracując jako trenerka realizuje swoją pasję przekazując swoją wiedzę i umiejętności dzieciom, młodzieży i dorosłym.

Jacek Kołumbajew

trener badmintona

Licencjonowany instruktor Polskiego Związku Badmintona. Trener i jeden z założycieli szkoły badmintona Smashbad. Aktualny zawodnik ekstraklasy. Brązowy medalista Mistrzostw Polski 2019 w grze podwójnej, wielokrotny medalista mistrzostw kraju w latach 2007-2013. Swoje doświadczenie wykorzystuje w pracy z profesjonalnymi zawodnikami, dziećmi i dorosłymi na każdym poziomie.

Zuzanna Glijer

trener badmintona

Licencjonowana instruktorka badmintona. Była reprezentantka Polski w kategorii Junior. Multimedalistka Mistrzostw Polski w kategoriach juniorskich i młodzieżowych. Wychowanka klubu MKS Orlicz Suchedniów. Studentka wychowania fizycznego na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.