Korty

ZAPRASZAMY NA NASZE KORTY TENISOWE!

         Zapewniamy Państwu do dyspozycji 7 całorocznych kortów tenisowych:

  •  * 4 korty o nawierzchni ze sztuczną trawą (włoska trawa SIT-IN SPORT TENNIS 15S producenta RADICI Pietro Industries & Brands),bardzo zbliżonej do nawierzchni ceglastej – miękka, czysta i przyjemna w użytkowaniu (ITF,medium slow, zasypana piaskiem kwarcowym)
  •  * 2 korty o nawierzchni z mączki ceglastej, w sezonie zimowym przykryte balonem.
  •  * 1 kort o bardzo komfortowej, punktowo sprężystej nawierzchni, z warstwy maty elastycznej (9 mm podkład – granulat gumowy)pokrytej wierzchnią warstwą poliuretanową (2 mm).     

 

        Ogrzewanie w hali zapewniają promienniki (niemieckiej firmy Schwank) z których ciepło jest przenoszone głównie przez promieniowanie podczerwone. System ten nie powoduje hałasu ani podmuchów powietrza (z korzyścią  dla alergików – brak pylenia). Promieniowanie podczerwone powoduje komfortowy odbiór temperatury otoczenia nawet przy stosunkowo niskiej temperaturze (porównywalne z promieniowaniem słonecznym).


       Powłoki translucentne najnowszej generacji, którymi pokryta jest stalowa konstrukcja łukowa, zapewniają odpowiednią widoczność nawet w pochmurny dzień i można cieszyć się z gry przy naturalnym świetle do późnych godzin popołudniowych, po zmroku gra jest możliwa przy profesjonalnym oświetleniu.

       Naszym klientom gwarantujemy możliwie wysoką jakość usług w kwestii opieki trenerskiej. Wszyscy nasi trenerzy w przeszłości grali zawodniczo i posiadają wszelkie niezbędne dokumenty do prowadzenia zajęć tenisowych, nadane przez Polski Związek Tenisowy i inne międzynarodowe federacje tenisowe. Dzięki temu nauka gry pod ich okiem stanie się efektywniejsza, przyjemniejsza i przyniesie Państwu dużo zadowolenia. 

 

 

 

 

Zapraszamy wszystkich chętnych, dzieci i dorosłych, do odwiedzenia naszego klubu i skorzystania z naszych kortów. Mamy nadzieję ze czas spędzony w GanadorSport przyniesie Państwu dużo satysfakcji i odwiedzicie nas ponownie.