Wrzesień - Październik 2015

 

Informujemy, że w dniu 18.10 zakończyła się piąta edycja Ligi Tenisowej Ganador Sport Wrzesień-Październik. Jest nam niezmiernie miło że tak liczna grupa zawodników brała udział w tak zaciętym i emocjonującym starciu. Chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim zawodnikom naszej Ligi i pogratulować zwycięzcom.Nadszedł czas na podsumowanie, oto klasyfikacja końcowa:

League 1

I miejsce - Maćkowiak Tomasz

II miejsce - Grzymała Jan

III miejsce - Suligowski Marcin

 

League 2

I miejsce - Wojtanowicz Dariusz

II miejsce - Mańk Maks

III miejsce - Grabowiec Artur

 

League 3

I miejsce - Siwek Ireneusz

II miejsce - Mańk Marek

III miejsce - Michalski Jarosław

 

 

Za zwycięstwo w każdej lidze mamy dla Panów nagrodę w postaci" doładowania do karnetu klubowego" określonej kwoty podanej poniżej.

 

I miejsce - 100 PLN
II miejsce - 75 PLN
III miejsce - 50 PLN

 

 

Cieszymy się ogromnie, że większość uczestników edycji Wrzesień - Październik zdecydowała się na kontynuację zawodów, ponadto witamy z przyjemnością nowych zawodników i życzymy wielu wygranych!
   

Już od poniedziałku 19.10 rusza szósta edycja Ligi Tenisowej Ganador Sport Październik-Grudzień! 

Serdecznie zapraszamy! :)

Ganador Sport Tenis League 1

LP

IMIĘ I NAZWISKO

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

PUNKTY

MIEJSCE

1.

Grzymała Jan

 

1:2 

 0:2

 2:0

 2:0

 9

 2

2.

Suligowski Marcin

 2:1

 

 x

 x

 x

0:2 

 2:1

 7

 3

3.

Stańczak Paweł

2:0 

 

2:0 

 x

 

4.

Król Radosław

 x

 x

 0:2

 

 2:0

 1:2

 2:0

 6

 

5.

Szafraniec Piotr

0:2 

 x

 0:2

 

 0:2

 x

 2

 

6.

Maćkowiak Tomasz

 x

 2:0

 x

2:1 

2:0 

 

2:0 

 12

 1

7.

Kowalski Piotr

 0:2

 1:2

 x

0:2 

 x

 0:2

 

 5

 

 

 Ganador Sport Tenis League 2

LP

IMIĘ I NAZWISKO

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

PUNKTY

MIEJSCE

1.

Grabowiec Artur

 

2:0 

 2:1

2:0 

 x

 9

 3

2.

Mańk Maks

 0:2

 

 2:0

 x

 x

2:0 

2:1 

 10

 2

3.

Chmielnicki Tomasz

1:2 

 0:2

 

 x

 x

2:0 

2:0 

 9

 

4.

Kwieciński Michał

 x

 x

 

 1:2

 x

1:2 

 4

 

5.

Motyczyński Adrian

 x

 x

2:1 

 

 x

1:2 

 5

 

6.

Badurka Katarzyna

0:2 

0:2 

0:2 

 x

 

 0:2

 4

 

7.

Wojtanowicz Dariusz

 1:2

0:2 

 2:1

2:1 

2:0 

 

 12

 1

 

Ganador Sport Tenis League 3

LP

IMIĘ I NAZWISKO

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

PUNKTY

MIEJSCE

1.

Siwek Ireneusz

 

 2:0

 2:0

2:0 

2:0 

 2:0

2:0 

 18

      1

2.

Prasek Gerard

0:2 

 

0:2 

 x

 2:0

 5

 

3.

Mańk Marek

 0:2

 2:0

 

 2:0

 x

 2:1

 10

 2

4.

Michalski Jarosław

 0:2

 x

0:2 

 

2:0 

 1:2

 2:0

 10

 3

5.

Kowalski Tomasz

 0:2

 x

 0:2

 

 x

 2

 

6.

Wójcicki Andrzej

 x

 x

 x

 

 x

 x

 

 

7.

Narożny Mariusz

 0:2

 0:2

 1:2

 2:1

 x

 

 x

 7

   

8.

Koper Piotr

 0:2  x  x  0:2  x  x  x    2  

 

ROZEGRANE MECZE

 LP    L.R.M   IMIĘ I NAZWISKO IMIĘ I NAZWISKO   LIGA  DOKŁADNY WYNIK   DATA
1 180 Michalski Jarosław Mańk Marek    3    0:2(4:6,3:6)  08.09.2015
2 181 Maćkowiak Tomasz           Kowalski Piotr                                        1          2:0(6:0,6:4)             08.09.2015     
3 182 Badurka Katarzyna Wojtanowicz Dariusz    2    0:2(3:6,2:6)  08.09.2015
4 183 Grabowiec Artur Chmielnicki Tomasz    2    2:1(6:3,3:6,6:2)  12.09.2015
5 184 Suligowski Marcin Grzymała Jan    1    2:1(6:4,2:6,10:7)  13.09.2015
6 185 Badurka Katarzyna Chmielnicki Tomasz    2    0:2(3:6,2:6)  14.09.2015
7 186 Maćkowiasz Tomasz Suligowski Marcin    1    2:0(6:2,6:1)  14.09.2015
8 187 Michalski Jarosław Koper Piotr    3    2:0(6:2,7:5)  16.09.2015
9 188 Siwek Ireneusz Mańk Marek    3    2:0(6:3,6:3)   15.09.2015
10 189 Siwek Ireneusz  Narożny Mariusz    3    2:0(6:2,6:0)  18.09.2015
11 190 Mańk Maks Grabowiec Artur    2    0:2(5:7,3:6)  19.09.2015
12 191 Kowalski Piotr Król Radosław    1    0:2(1:6,3:6)  19.09.2015
13 192 Motyczyński Adrian Kwieciński Michał    2    2:1(6:3,4:6,10:8)  20.09.2015
14 193 Mańk Marek Narożny Mariusz     3    2:1(6:2,3:6,10:1)  21.09.2015
15 194 Maćkowiak Tomasz Szafraniec Piotr    1    2:0(6:4,6:3)  22.09.2015
16 195 Motyczyński Adrian Wojtanowicz Dariusz    2    1:2(5:7,6:2,15:17)  23.09.2015
17 196 Badurka Katarzyna Grabowiec  Artur    2    0:2(4:6,4:6)  23.09.2015
18 197 Michalski Jarosław  Kowalski Tomasz     3    2:0(6:2,6:0)  24.09.2015
19 198 Wojtanowicz Dariusz  Mańk Maks     2    1:2(4:6,6:3,6:10)  25.09.2015
21 199 Prasek Gerard  Siwek Ireneusz     3    0:2(1:6,0:6)  25.09.2015
22 200 Kowalski Tomasz Siwek Ireneusz      3      0:2(0:6.1:6)  27.09.2015
23 201 Mańk Marek Prasek Gerard    3    2:0(6:4,6:2)  28.09.2015
24 202 Chmielnicki Tomasz Wojtanowicz Dariusz    2    2:0(6:4,6:3)  29.10.2015
25 203 Król Radosław Maćkowiak Tomasz    1     1:2(4:6,6:3,8:10)  30.09.2015
26 204 Michalski Jarosław Siwek Ireneusz    3    0:2(0:6,1:6)  30.09.2015
27 205 Kowalski Piotr Grzymała Jan     1     0:2(1:6,7:5)  02.10.2015
28 206 Narożny Mariusz Prasek Gerard    3   0:2(05:7,0:6)   05.10.2015
29 207 Kowalski Piotr Suligowski Marcin     1   1:2(2:6,6:0,4:10)  05.10.2015
30 208 Chmielnicki Tomasz Mańk Maks     2   0:2(3:6,2:6)  06.10.2015
31 209 Kwieciński Michał Wojtanowicz Dariusz    2   1:2(6:2,5:7,8:10)  07.10.2015
32 210 Mańk Maks  Badurka Katarzyna     2   2:0(6:3,7:5)  09.10.2015
33 211 Król Radosław  Stańczak Paweł     1   0:2(6:7,5:7)  10.10.2015
34 212 Grzymała Jan  Szafraniec Piotr    1   2:0(6:0,6:4)  11.10.2015

35

213 Koper Piotr Siwek Ireneusz    3   0:2(1:6,0:6)  11.10.2015

36

214 Michalski Jarosław Narożny Mariusz    3   1:2(6:3,4:6,2:10)  14.10.2015

37

215 Król Radosław Szafraniec Piotr    1   2:0(6:4,6:2)  18.10.2015

 LEGENDA:

l.r.m-liczba rozegranych meczy od początku naszej ligi