Styczeń-Luty 2016

   

Informujemy, że z dniem 29.02 zakończyła się siódma edycja Ligi Tenisowej Ganador Sport Styczeń-Luty. Jest nam niezmiernie miło że tak liczna grupa zawodników brała udział w tak zaciętym i emocjonującym starciu. Chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim zawodnikom naszej Ligi i pogratulować zwycięzcom.

Nadszedł czas na podsumowanie, oto klasyfikacja końcowa:

  

League 1

I miejsce- Mańk Maks 

II miejsce- Stańczak Paweł 

III miejsce-Suligowski Marcin

  

League 2

I miejsce- Chmielnicki Tomasz 

II miejsce- Grabowiec Artur 

III miejsce- Wojtanowicz Dariusz

 

 

League 3

I miejsce-Siwek Ireneusz 

II miejsce- Motyczyński Adrian 

III miejsce- Narożny Mariusz

 

 

League 4

I miejsce- Maciąg Krzysztof 

II miejsce- Michalski Jarosław

III miejsce- Nawrocki Wojciech

 

Za zwycięstwo w każdej lidze mamy dla Panów nagrodę w postaci" doładowania do karnetu klubowego" określonej kwoty podanej poniżej:

I miejsce - 100 PLN
II miejsce - 75 PLN
III miejsce - 50 PLN

 

    

Ganador Sport Tenis League 1

LP

IMIĘ I NAZWISKO

1.

2.

3.

4.

5.

6.

ZWYCIĘSTWA

MIEJSCE

1.

 Stańczak Paweł

 

2:0 

 X

X 

 2:0

 X

 6

 2

2.

Mańk Maks 

 0:2

 

 X

2:1 

2:1 

 X

 7

 1

3.

Grzymała Jan 

 X

 

 X

 X

 X

4.

Suligowski Marcin 

X

 1:2

 X

 

 2:1

 X

 5

 3

5.

 Kowalski Piotr

 0:2

 1:2

 X

1:2 

 

 X

 5

 4

6.

Szafraniec Piotr 

 X

 X

 

 X

 X

 

Ganador Sport Tenis League 2

LP

IMIĘ I NAZWISKO

1.

2.

3.

4.

5.

ZWYCIĘSTWA

MIEJSCE

1.

 Wojtanowicz Dariusz

 

0:2 

 0:2

2:0 

2:0 

 8

 3

2.

 Grabowiec Artur

 2:0

 

0:2 

2:0 

2:0 

 10

 2

3.

Chmielnicki Tomasz 

 2:0

 2:0

 

2:0 

2:0 

 12

 1

4.

 Mańk Marek

 0:2

0:2 

 0:2

 

1:2 

 5

 5

5.

 Jabłoński Paweł

 0:2

 0:2

 0:2

2:1 

 

 5

 4

 

Ganador Sport Tenis League 3

LP

IMIĘ I NAZWISKO

1.

2.

3.

4.

5.

6.

ZWYCIĘSTWA

MIEJSCE

1.

Siwek Ireneusz 

 

 1:2

 2:1

 2:0

 2:0

 11

 1

2.

 Motyczyński Adrian

 2:1

 

 X

 2:0

2:0 

 9

 2

3.

 Kwieciński Michał

 1:2

 

2:0 

 X

 5

 5

4.

 Narożny Mariusz

0:2 

 0:2

 0:2

 

 2:0

 0:2

 7

 3

5.

 Koper Piotr

 X

 X

0:2 

 

 X

 1

 6

6.

 Wójcicki Andrzej

 0:2

0:2 

X 

2:0 

 X

 

 5

 4

 

Ganador Sport Tenis League 4

LP

IMIĘ I NAZWISKO

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

ZWYCIĘSTWA

MIEJSCE

1.

Michalski Andrzej

 

 X

 x

0:2 

0:2 

0:2

 X

 3

 8

2.

Komański Przemysław

 X

 

 2:0

 x

2:0 

 x

 0:2  0:2

 8

 4

3.

Kowalski Tomasz

 X

 0:2

 

 0:2

2:1 

 x

 0:2  1:2

 8

  5 

4.

Ryszard Kawka

 x

 2:0

 

2:0 

0:2

 x

 7

  6 

5.

Nawrocki Wojciech

2:0 

 0:2

1:2

 

 x

0:2   2:1

 10

 3

6.

Grzegorz Bartnik

 2:0  x

0:2

  2:1   7  7

7.

Maciag Krzysztof

2:0

 2:0  2:0

2:0

2:0   x   2:0   18  1

8.

Michalski Jarosław

 X  2:0  2:1  x 1:2  1:2 

0:2 

   11  2

 

 


 L.R.M       LP                   IMIĘ I NAZWISKO                              IMIĘ I NAZWISKO                    LIGA        DOKŁADNY WYNIK                     DATA        
 269  1 Maciag Krzysztof Michalski Andrzej    5  2:0(6:0,6:0)  09.01.2016r
 270 Jabłoński Paweł Grabowiec Artur    2  0:2(5:7,1;6)  10.01.2016r
 271  Kawka Ryszard Grzegorz Bartnik    5  2:0(6:2,6:1)  11.01.2016r
 272  Suligowski Marcin Kowalski Piotr     1  2:1(6:2,4:6,10:6)  13.01.2016r
 273  Narożny Mariusz  Motyczyński Adrian      3   0:2(3:6,4:6)  15.01.2016
 274  Nawrocki Wojciech  Kowalski Tomasz     4 1:2( 7:6,7:6,6:4)  14.01.2016
 275  Maciag Krzysztof  Kawka Ryszard     5 2:0(6:0,6:4)   17.01.2016
 276  Grabowiec Artur  Mańk Marek      2  2:0(6:1,6:4)   17.01.2016
277  Narożny Mariusz  Wójcicki Andrzej      3  0:2(3:6,4:6)   18.01.2016
278 10 Suligowski Marcin Mańk Maksymilian      1  1:2(6:0,3:6,8:10)   19.01.2016 
279 11  Wojtanowicz Dariusz  Jabłoński Paweł    2 2:0(7:6,6:3)
 20.01.2016
280 12  Mańk Marek  Chmielnicki Tomasz    2 0:2(3:6,3:6)   20.01.2016
281 13  Mańk Maks  Kowalski Piotr   1 2:1(6:3,2:6,10:8)  22.01.2016
282 14  Grabowiec Artur  Wojtanowicz Dariusz    2  2:0(6:4,6:4)   24.01.2016 
283 15 Koper Piotr Narożny Mariusz  3 0:2(3:6,1:6)  24.01.2016
284 16 Kwieciński Michał Narożny Mariusz  3 2:0(6:4,6:3)  27.01.2016
285 17 Nawrocki Wojciech Kawka Ryszard  4 0:2(4:6,3:6)  27.01.2016
286 18 Maciag Krzysztof Komański Przemysław  4 2:0(6:2,6:1)   28.01.2016
287 19 Michalski Andrzej Nawrocki Wojciech  4 0:2(3:6,1:6) 29.01.2016
288 20 Maciag Krzysztof  Kowalski Tomasz   4 2:0(6:0,6:1)  31.01.2016
289   21  Kawka Ryszard  Kowalski Tomasz  4 2:0(6:0,6:1)  03.02.2016
290 22 Nawrocki Wojciech Maciag Krzysztof 4 0:2(0:6,1:6) 04.02.2016
291 23 Mańk Maks Stańczak Paweł 1 0:2(2:6,4:6) 05.02.2016
292 24 Michalski Jarosław Komański Przemysław 4 2:0(6:4,7:5) 08.02.2016
293 25 Bartnik Grzegorz Michalski Andrzej 4 2:0(6:2,6:3) 09.02.2016
294 26 Wójcicki Andrzej Siwek Ireneusz 3 0:2(4:6,5:7) 10.02.2016
295 27 Michalski Jarosław Maciag Krzysztof 4 0:2(1:6,2:6) 11.02.2016
296 28 Chmielnicki Tomasz Wojtanowicz Dariusz 2 2:0(6:2,6:2) 14.02.2016
297 29 Michalski Jarosław Kowalski Tomasz 4 2:1(6:0,7:6,10:4) 15.02.2016
298 30 Siwek Ireneusz Narożny Mariusz 3 2:0(6:2,6:2) 16.02.2016
299 31 Michalski Jarosław Nawrocki Wojciech 4 1:2(3:6,6:1,9:11) 17.02.2016
300 32 Wojtanowicz Dariusz Mańk Marek 2 2:0(6:3,6:2) 17.02.2016
301 31 Komański Przemysław Kowalski Tomasz 4 2:0(6:4,6:2) 18.02.2016
302 32 Siwek Ireneusz Motyczyński Adrian 3 1:2(0:6,6:2,4:10) 19.02.2016
303 33 Grabowiec Artur Chmielnicki Tomasz 2 0:2(5:7,4:6) 21.02.2016
304 34 Michalski Jarosław Bartnik Grzegorz  4 1:2(6:3,4:6,9:11)  22.02.2016 
305 35 Siwek Ireneusz Kwieciński Michał 3 2:1(7:5,4:6,10:8) 24.0 2.2016
306 36 Komański Przemysław Nawrocki Wojciech 4 2:1(6:2,4:6,10:8) 26.02.2016
307 37 Chmielnicki Tomasz Jabłoński Paweł 2 2:0(6:2,6:4) 27.02.2016
308 38 Motyczyński Adrian Wójcicki Andrzej 3 2:0(6:1,6:2) 27.02.2016
309 39 Stańczak Paweł Kowalski Piotr 1 2:0(6:1,6:3) 28.02.2016
310 40 Mańk Marek Jabłoński Paweł 2 1:2(6:4,2:6,7:10) 28.02.2016

LEGENDA:

L.R.M- LICZBA ROZEGRANYCH MECZY OD POCZĄTKU NASZEJ LIGI