Puchar Lata 2016

Puchar Lata Ganador Sport 2016 dobiegł końca!

Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do współzawodnictwa w naszej lidze i turniejach przez cały rok.

Poniżej prezentujemy listę zwycięzców oraz nagród dla zdobywców poszczególnych tytułów:

(nagrody do zrealizowania do końca września 2016)

  • 1 miejsce - Maćkowiak Tomasz - 3 h kortu tenisowego
  • 2 miejsce - Suligowski Marcin - 3 h kortu tenisowego
  • 3 miejsce - Kowalski Piotr - 3 h kortu tenisowego
  • największy awans w pucharze lata – Maćkowiak Tomasz ( 7 pozycji) - 3 h kortu tenisowego
  • objawienie sezonu - Kawka Ryszard3 h kortu tenisowego
  • najwięcej wygranych meczy - Tomasz Maćkowiak (9 meczy) - 3 h kortu tenisowego
  • najwięcej rozegranych meczy - Piotr Kowalski (14 meczy) - 3 h kortu tenisowego

 

Zbliża się Puchar Lata 2016!
Serdecznie zapraszamy do rozgrywek, które będą trwały całe wakacje!
Na zwycięzce czeka wielka nagroda "Tenisowy Puchar"

 

 

 ZASADY ROZGRYWEK O PUCHAR LATA 2016 !

 


1. Turniej jest rozgrywany od 01.07.2016r  do 30.08.2016r.

 

2. Gra odbywa się systemem challengowym, z możliwością wyzywania zawodnika będącego maksymalnie 4 pozycje wyżej - w dniu umówienia meczu.  

 

3. Mecze są rozgrywane do dwóch wygranych setów (w sytuacji 1:1) - tiebreak do 10 punktów.            

 

4. Rozgrywki będą ustalane przez recepcję klubu Ganador Sport.

 

5. Do końcowej klasyfikacji będą brani zawodnicy, którzy rozegrali co najmniej trzy mecze.

 

6. Zawodnik, który wygra mecz z przeciwnikiem będącym niżej w klasyfikacji –przesuwa się o jedno miejsce w górę, a przegrany przesuwa się o 1 miejsce w dół.

 

7. Zawodnik, który wygra mecz z przeciwnikiem będącym wyżej w klasyfikacji- zajmuje miejsce przegranego, a przegrany przesuwa się o 1 miejsce w dół.

 

 

 

 

RANKING

 

        LP                         IMIĘ I NAZWISKO                                           WYGRANA/PRZEGRANA                                    LICZBA ROZEGRANYCH MECZÓW                
1 Maćkowiak Tomasz 9/1 10
2  Suligowski Marcin 3/2 5
3 Kowalski Piotr 6/8 14
4 Grabowiec Artur 3/6 9
5 Grzymała Jan 2/2 4
6 Siwek Ireneusz 4/5 9
7 Mańk Maksymilian 4/2 6
8 Chmielnicki Tomasz 3/0 3
9 Motyczyński Adrian 0/3 3
10 Maciag Krzysztof 5/3 8
11 Jabłoński Paweł 1/1 2
12 Wojtanowicz Dariusz 3/3 6
13 Badurka Katarzyna 6/3 9
14 Mańk Marek 1/4 5
15 Sulejewski Dariusz 3/2 5
16 Narożny Mariusz 2/4 6
17 Widarski Łukasz
4/3 7
18 Kawka Ryszard 5/2 7
19 Bartnik Grzegorz 1/3 4
20 Kowalski Tomasz 0/3 3
21 Nawrocki Wojciech 3/6 9
22 Michalski Jarosław 2/4 6

 

 

ROZEGRANE MECZE

  LP                                IMIĘ I NAZWISKO                                            IMIĘ I NAZWISKO                                        WYNIK                   DATA MECZU           
1  Widarski Łukasz  Michalski Jarosław  2:1(6:4,3:6,6:10)  04.07.2016
2  Badurka Katarzyna  Narożny Mariusz  2:0 (6:4, 6:3)  05.07.2016
3  Sulejewski Dariusz  Wojtanowicz Dariusz  2:0 (7:5, 7:5)  05.07.2016
4  Bartnik Grzegorz  Kawka Ryszard  1:2 (6:4,1:6,7:10)  06.07.2016
5  Maciag Krzysztof  Siwek Ireneusz  0:2 (4:6,2:6)  07.07.2016
6  Mańk Marek  Wojtanowicz Dariusz  1:2 (7:6,4:6,7:10)  08.07.2016
7  Kowalski Piotr  Suligowski Marcin  2:0 (6:4,6:3)  09.07.2016
8  Badurka Katarzyna  Jabłoński Paweł  0:2 (4:6,4:6)  10.07.2016
9  Sulejewski Dariusz   Badurka Katarzyna  2:0 (7:6,6:2)  12.07.2016
10  Suligowski Marcin  Kowalski Piotr  2:1 (6:2,1:6,10:6)  13.07.2016
11  Mańk Maksymilian  Motyczyński Adrian  2:0 (6:2,6:2)  14.07.2016
12  Mańk Maksymilian  Grzymała Jan  0:2 (3:6,3:6)  15.07.2016
13  Siwek Ireneusz  Grabowiec Artur  1:2 (7:6,4:6,4:6)  15.07.2016
14  Mańk Marek  Sulejewski Dariusz  2:1 (1:6,7:6,10:7)  15.07.2016
15  Maćkowiak Tomasz  Siwek Ireneusz  2:1 (6:2,2:6,6:2)  17.07.2016
16  Mańk Marek   Siwek Ireneusz  0:2(0:6,3:6)   17.07.2016 
17  Narożny Mariusz  Nawrocki Wojciech  2:0 (6:3,6:3) 18.07.2016 
18  Suligowski Marcin  Grzymała Jan  2:0 (6:4,6:4) 19.07.2016 
19  Maćkowiak Tomasz  Grabowiec Artur  2:0 (6:2,6:2) 20.07.2016 
20  Chmielnicki Tomasz  Motyczyński Adrian  2:0(6:1,6:0) 21.07.2016
21  Maciag Krzysztof  Kawka Ryszard  2:1(6:3,5:7,10:2) 22.07.2016 
22  Maćkowiak Tomasz  Suligowski Marcin  2:0 (7:6,7:5) 24.07.2016
23  Grabowiec Artur  Kowalski Piotr  2:1 (0:6,6:2,7:5) 24.07.2016
24  Wojtanowicz Dariusz  Mańk Marek  2:1 (3:6,6:3,10:2) 25.07.2016
25  Kowalski Piotr  Mańk Maksymilian  1:2(6:3,6:3,4:10) 25.07.2016
26  Michalski Jarosław  Nawrocki Wojciech  1:2 (4:6,7:6,2:10) 25.07.2016
27 Widarski Łukasz Bartnik Grzegorz 2:0 (7:5,7:6) 26.07.2016
28 Nawrocki Wojciech Bartnik Grzegorz 2:0(6:2,6:3) 27.07.2016
29 Widarski Łukasz Nawrocki Wojciech 0:2(1:6,4:6) 28.07.2016
30 Kawka Ryszard Widarski Łukasz 2:0(7:5,7:5) 29.07.2016
31 Maciag Krzysztof Wojtanowicz Dariusz 1:2(3:6,6:2,11:13) 29.07.2016
32 Maćkowiak Tomasz Kowalski Piotr 2:0(6:3,7:6,7:3) 30.07.2016
33 Kawka Ryszard Nawrocki Wojciech 2:0(6:0,6:1) 01.08.2016
34 Michalski Jarosław Kowalski Tomasz 2:0(7:5,7:5) 02.08.2016
35 Suligowski Marcin Kowalski Piotr 2:0( 6:1,7:5) 03.08.2016
36 Siwek Ireneusz Kowalski Piotr 2:1(6:7,6:4,10:4) 04.08.2016
37 Wojtanowicz Dariusz Chmielnicki Tomasz 0:2(3:6,3:6) 04.08.2016
38 Maciag Krzysztof Badurka Katarzyna 2:1(6:2,3:6,6:3) 06.08.2016
39 Kawka Ryszard Sulejewski Dariusz 0:2(1:6,3:6) 08.08.2016
40 Kowalski Piotr Chmielnicki Tomasz 1:2(6:3,1:6,5:7) 08.08.2016
41 Badurka Katarzyna Widarski Łukasz 2:0(6:2,6:0)  09.08.2016
42 Michalski Jarosław Nawrocki Wojciech 2:1(2:6,6:1,6:3)  09.08.2016
43 Grabowiec Artur Siwek Ireneusz 1:2(4:6,6:3,4:6) 09.08.2016
44 Kawka Ryszard Nawrocki Wojciech 2:0(6:1,6:0) 10.08.2016
45 Widarski Łukasz Kowalski Tomasz 2:1(7:5,5:7,10:0) 10.08.2016
46 Maciag Krzysztof Narożny Mariusz 2:0(6:0,6:0) 11.08.2016
47 Mańk Marek Wojtanowicz Dariusz  1:2(4:6,6:2,4:6)  11.08.2016
48 Grzymała Jan Grabowiec Artur 2:0(6:1,6:1) 12.08.2016
49 Kowalski Piotr Jabłoński Paweł 2:0(6:3,6:0) 12.08.2016
50 Kowalski Piotr Mańk Maksymilian 1:2(6:7,6:4,8:10) 13.08.2016
51 Maciag Krzysztof Sulejewski Dariusz 2:0(7:6.7:6) 16.08.2016
52 Maćkowiak Tomasz Siwek Ireneusz 2:0(6:2,6:4) 16.08.2016
53 Michalski Jarosław Narożny Mariusz 0:2(6:7,4:6) 16.08.2016
54 Kowalski Piotr Wojtanowicz Dariusz 2:0(6:3,6:3) 17.08.2016
55 Kowalski Tomasz Bartnik Grzegorz 0:2(2:6,5:7) 18.08.2016
56 Badurka Katarzyna Nawrocki Wojciech 2:0(6:2,6:2) 18.08.2016
57 Michalski Jarosław Kawka Ryszard 0:2(2:6,3:6) 18.08.2016
58 Maćkowiak Tomasz Grzymała Jan 2:0(6:3,6:4) 19.08.2016
59 Maciag Krzysztof Motyczyński Adrian 2:0(6:4,6:3) 20.08.2016
60 Maksymilian Mańk Grabowiec Artur 2:0(6:4,7:6) 21.08.2016
61 Narożny Mariusz Badurka Kasia 0:2(5:7,4:5) 21.08.2016
62 Nawrocki Wojciech Widarski Łukasz 1:2(6:3,5:7,4:10) 23.08.2016
63 Grabowiec Artur Maćkowiak Tomasz 2:1(6:2,1:6,6:4) 24.08.2016
64 Maćkowiak Tomasz Siwek Ireneusz 2:0(6:4,6:4) 25.08.2016
65 Maciag Krzysztof Kowalski Piotr 1:2(2:6,7:6,2:6) 25.08.2016
66 Badurka Katarzyna Narożny Mariusz 2:0(6:1,6:2) 26.08.2016
67 Kowalski Piotr Mańk Maksymilian 2:0 (6:4,7:6) 28.08.2016
68 Maćkowiak Tomasz Grabowiec Artur 2:0 (6:2,6:4) 30.08.2016
69 Maciag Krzysztof Wojtanowicz Darius 2:0 (6:0,6:2) 31.08.2016 
70 Maćkowiak Tomasz Siwek Ireneusz 2:0 (6:4,6:2) 31.08.2016 
71  Grabowiec Artur Kowalski Piotr 1:2 (7:6,1:6,5:7) 31.08.2016 

 


  

 

      

     

 

   

 

 

  

          

     

 

    

    

 

        

       

 

   

        

         

            

      

           

 

KLASYFIKACJA POCZĄTKOWA

   LP                           IMIĘ I NAZWISKO                        
1 Suligowski Marcin
2 Grabowiec Artur
3 Mańk Maksymilian
4 Kowalski Piotr
5 Motyczyński Adrian
6 Grzymała Jan
7 Siwek Ireneusz
8 Maćkowiak Tomasz
9 Chmielnicki Tomasz
10 Jabłoński Paweł
11 Maciag Krzysztof
12 Mańk Marek
13 Narożny Mariusz
14 Wojtanowicz Dariusz
15 Sulejewski Dariusz
16 Badurka Katarzyna
17 Nawrocki Wojciech
18 Kawka Ryszard
19 Bartnik Grzegorz
20 Widarski Łukasz
21 Michalski Jarosław
22 Kowalski Tomasz