Puchar Lata 2015

Puchar lata dobiegł końca!

Poniżej prezentujemy listę zwycięzców oraz nagród dla zdobywców poszczególnych tytułów:

  • 1 miejsce - Paweł Stańczak - 3 h kortu tenisowego
  • 2 miejsce - Tomasz Maćkowiak - 3 h kortu tenisowego
  • 3 miejsce - Radosław Król - 3 h kortu tenisowego
  • największy awans w pucharze lata - Ireneusz Siwek (4 miejsca), Dariusz Sulejewski (4 miejsca) - 3 h kortu tenisowego
  • nieprzegranie seta - Paweł Stańczak -3 h kortu tenisowego
  • objawienie sezonu - Katarzyna Badurka3 h kortu tenisowego
  • najwięcej wygranych meczy - Tomasz Maćkowiak (7), Piotr Kowalski (7) - 3 h kortu tenisowego
  • najwięcej rozegranych meczy - Piotr Kowalski (10), Artur Grabowiec (10) - 3 h kortu tenisowego

 

 

 ZASADY ROZGRYWEK O PUCHAR LATA 2015 !


1. Turniej jest rozgrywany od 05.07.2015r (od najbliższej niedzieli) do 30.08.2015r.

2. Gra odbywa się systemem challengowym, z możliwością wyzywania zawodnika będącego maksymalnie 4 pozycje wyżej.       

3. Mecze są rozgrywane do dwóch wygranych setów (w sytuacji 1:1) - tiebreak do 10 punktów.            

4. Rozgrywki będą ustalane przez recepcję klubu Ganador Sport.

5. Do końcowej klasyfikacji będą brani zawodnicy, którzy rozegrali co najmniej trzy mecze.

6. Zawodnik który wygra mecz – zajmuje miejsce przegranego i przegrany przesuwa się o 1 miejsce w dół.

7. Zawodnik który wygra mecz – zostaje na swoim miejscu i przegrany przesuwa się o 1 miejsce w dół.  

 



R A N K I N G

Lp.

Imię i Nazwisko

wygrana/przegrana Liczba rozegranych meczów
1. Stańczak Paweł 4/0 4
2. Maćkowiak Tomasz 7/1 8
3. Król Radosław 0/2 2
4. Grzymała Jan 2/1 3
5. Kowalski Piotr 7/3 10
6. Grabowiec Artur 4/6 10
7. Szafraniec Piotr 3/3 6
8. Broda Tomasz 3/2 5
9. Chmielnicki Tomasz 3/2 5
10. Wojtanowicz Dariusz 2/4 6
11. Sulejewski Dariusz 2/3 5
12. Siwek Ireneusz 2/6 8
13. Motyczyński Adrian 3/1 4
14. Mańk Marek 3/3 6
15. Badurka Katarzyna 4/4 8
16. Prasek Gerard 1/3 4
17. Michalski Jarosław 2/1 3
18. Wójcicki Andrzej 2/0 2
19. Kowalski Tomasz 0/3 3
20. Narożny Mariusz 1/2 3


 Rozegrane Mecze
 

 

Lp.

Imię i nazwisko

Imię i nazwisko

Wynik

Data meczu 

1.

Katarzyna Badurka

Prasek Gerard

2:0

07.07.2015 

2.

Narożny Mariusz

Kowalski Tomasz

2:0

07.07.2015 

3.

Maćkowiak Tomasz

Grabowiec Artur

2:0

08.07.2015 

4.

Chmielnicki Tomasz

Wojtanowicz Dariusz

2:1

09.07.2015 

5.

Motyczyński Adrian

Mańk Marek

2:1

09.07.2015 

6.

Broda Tomasz

Sulejewski Dariusz

2:0

09.07.2015 

7.

Szafraniec Piotr

Kowalski Piotr

2:1

10.07.2015 

8.

Grabowiec Artur

Stańczak Paweł

0:2

11.07.2015 

9.

Wojtanowicz Dariusz

Motyczyński Adrian

0:2

11.07.2015 

10.

Siwek Ireneusz

Grabowiec Artur

2:1

12.07.2015 

11.

Badurka Katarzyna

Mańk Marek

0:2

12.07.2015 

12.

Sulejewski Dariusz

Motyczyński Adrian

2:1

15.07.2015 

13.

Wójcicki Andrzej

Narożny Mariusz

2:0

15.07.2015 

14.

Mańk Marek

   Wojtanowicz Dariusz

0:2

15.07.2015 

15.

Maćkowiak Tomasz

Kowalski Piotr

2:0

16.07.2015 

16.

Stańczak Paweł

Grzymała Jan

2:0

17.07.2015 

17.

Kowalski Piotr

    Wojtanowicz Dariusz

2:0

18.07.2015 

18.

Wojtanowicz Dariusz 

Badurka Katarzyna 

1:2

22.07.2015 

19.

Maćkowiak Tomasz 

Siwek Ireneusz 

2:0

23.07.2015 

20.

Kowalski Piotr 

Grzymała Jan 

0:2

24.07.2015 

21.

Broda Tomasz 

Grabowiec Artur 

2:1

24.07.2015 

22.

Grabowiec Artur

Kowalski Piotr 

2:1

25.07.2015 

23.

Maćkowiak Tomasz 

Broda Tomasz 

2:0

27.07.2015 

24.

Stańczak Paweł 

Król Radosław 

2:0

28.07.2015 

25.

Chmielnicki Tomasz

 Grabowiec Artur

2:1

28.07.2015 

26.

 Szafraniec Piotr Siwek Ireneusz  2:0  30.07.2015 

27.

 Grzymała Jan

Chmielnicki Tomasz 

2:0 

04.08.2015 

28.

Badurka Katarzyna  Mańk Marek  2:1  06.08.2015 

29.

 Kowalski Piotr  Siwek Ireneusz 2:0  06.08.2015 

30.

 Badurka Katarzyna Mańk Marek  0:2  11.08.2015 
31. Michalski Jarosław  Kowalski Tomasz  2:1  11.08.2015 
32.  Sulejewski Dariusz Siwek Ireneusz  1:2 12.08.2015 
33. Mańk Marek  Kowalski Piotr  0:2 12.08.2015 
34. Grabowiec Artur  Kowalski Piotr   2:0 15.08.2015 
35.

 Stańczak Paweł

 Maćkowiak Tomasz 2:0  18.08.2015 
36.

 Mańk Marek

Sulejewski Dariusz  0:2  18.08.2015  
37.  Badurka Katarzyna  Motyczyński Adrian 0:2  18.08.2015  
38.  Kowalski Tomasz Wójcicki Andrzej  0:2 19.08.2015 
39.  Prasek Grerad Kowalski Piotr  0:2 19.08.2015 
40.  Chmielnicki Tomasz Broda Tomasz  2:1  20.08.2015 
41. Szafraniec Piotr  Maćkowiak Tomasz  1:2  20.08.2015 

42.

Grabowiec Artur Maćkowiak Tomasz  0:2  21.08.2015 

43.

Szafraniec Piotr Kowalski Piotr 1:2  23.08.2015 
 44. Wojtanowicz Dariusz  Sulejewski Dariusz  2:1  25.08.2015 
 45. Kowalski Piotr  Siwek Ireneusz  2:0  25.08.2015 
 46.  Grabowiec Artur Badurka Katarzyna  2:0 26.08.2015 
  47.  Kowalski Piotr   Chmielnicki Tomasz 2:1   26.08.2015
 48.  Narożny Mariusz Michalski Jarosław  1:2  27.08.2015 
 49. Siwek Ireneusz  Broda Tomasz  0:2   28.08.2015
 50. Szafraniec Piotr  Siwek Ireneusz  2:0  29.08.2015 
 51. Maćkowiak Tomasz  Król Radosław  2:0  30.08.2015 
 52.  Szafraniec Piotr Grabowiec Artur  0:2  30.08.2015 
 53. Michalski Jarosław  Badurka Katarzyna  0:2  31.08.2015 
         
         

 

  

     

 

K L A S Y F I K A C J A   P O C Z Ą T K O W A  

Lp.

Imię i nazwisko

1.

Stańczak Paweł

2.

Król Radosław

3.

Tomasz Maćkowiak

4.

Grabowiec Artur

5.

Grzymała Jan

6.

Kowalski Piotr

7.

Dariusz Sulejewski

8.

Siwek Ireneusz

9.

Wojtanowicz Dariusz

10.

Szafraniec Piotr

11.

Broda Tomasz

12.

Tomasz Chmielnicki

13.

Motyczyński Adrian

14.

Prasek Gerard

15.

Badurka Katarzyna

16.

Mańk Marek

17.

Michalski Jarosław

18.

Kowalski Tomasz

19.

Andrzej Wójcicki

20.

Mariusz Narożny