Październik-Grudzień 2015

Informujemy, że z dniem 31.12 zakończyła się szósta edycja Ligi Tenisowej Ganador Sport Październik- Grudzień. Jest nam niezmiernie miło że tak liczna grupa zawodników brała udział w tak zaciętym i emocjonującym starciu. Chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim zawodnikom naszej Ligi i pogratulować zwycięzcom.Nadszedł czas na podsumowanie, oto klasyfikacja końcowa:

 

League 1

I miejsce-Stańczak Paweł

II miejsce-Mańk Maks

III miejsce-Grzymała Jan

League 2

I miejsce- Kowalski Piotr

II miejsce-Szafraniec Piotr

III miesjce-Chmielnicki Tomasz

League 3

I miejsce-Mańk Marek

II miejsce-Jabłoński Paweł

III miejsce-Badurka Katarzyna

League 4

I miejsce-Koper Piotr

II miejsce-Wójcicki Andrzej

III miejsce-Komański Przemysław 

 

Za zwycięstwo w każdej lidze mamy dla Panów nagrodę w postaci" doładowania do karnetu klubowego" określonej kwoty podanej poniżej.

 

 

 

I miejsce - 100 PLN
II miejsce - 75 PLN
III miejsce - 50 PLN

 

 

 Ganador Sport Tenis Senior League 1

LP

IMIĘ I NAZWISKO

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

PUNKTY

MIEJSCE

1.

 Maćkowiak Tomasz

 

 K

 X

 X

 X

 X

 X

2.

Król Radosław 

K

 

K

K

K

K

 2:0

 3

 

3.

Grzymała Jan 

 X 

 

2:0 

 0:2

 2:0

 1:2

 9

 III

4.

 Suligowski Marcin

 X

K

0:2 

 

1:2 

2:0 

 2:1

 9

 

5.

 Stańczak Paweł

 X

K

 2:0

2:1 

 


2:0 

 2:0

 12

 I

6.

 Wojtanowicz Dariusz 

 X

K

0:2 

0:2 

0:2 

 

 1:2

 5

 

7.

Mańk Maks

 X  0:2  2:1  1:2  0:2  2:1    10   II

 Ganador Sport Tenis Senior League 2

LP

IMIĘ I NAZWISKO

1.

2.

3.

4.

5.

6.

ZWYCIĘSTWA

MIEJSCE

1.

Kowalski Piotr

 

 2:0

0:2 

 2:1

2:0 

2:1 

 13

 I

2.

Szafraniec Piotr 

 0:2

 

 2:1

  2:0 

2:0 

 1:2

 12

 II

3.

Grabowiec Artur

 2:0

 1:2

 

 0:2

2:0 

2:1 

 12

 

4.

Chmielnicki Tomasz

 1:2

  0:2 

2:0 

 

 2:0

2:0 

 12

 III

5.

Motyczyński Adrian 

 0:2

0:2

0:2 

 0:2

 

 2:0

 7

 

6.

Siwek Ireneusz 

 1:2

 2:1

1:2 

 0:2

 0:2

 

 9

 

 Ganador Sport Tenis Senior League 3

LP

IMIĘ I NAZWISKO

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

ZWYCIĘSTWA

MIEJSCE

1.

 Mańk Marek

 

 0:2

2:1

 2:1

 2:1

 2:1

 2:1

 16

 I

2.

 Badurka Katarzyna

 2:0

 

 0:2

 2:0

2:1 

 2:0

 0:2

 14

 III

3.

 Kwieciński Michał

1:2 

2:0 

 

 2:0

 X

 1:2

 10

 

4.

 Michalski Jarosław

 1:2

 0:2

 X

 

 2:1

 X

 6

 

5.

 Narożny Mariusz

 1:2

 1:2

 0:2

 1:2

 

0:2 

 0:2

 9

 

6.

 Prasek Gerard

 1:2

0:2 

 X

 X

2:0 

 

 0:2

 7

 

7. 

Jabłoński Paweł

 1:2  2:0  2:1          X  2:0  2:0    14  II

 Ganador Sport Tenis Senior League 4

LP

IMIĘ I NAZWISKO

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

ZWYCIĘSTWA

MIEJSCE

1.

 Koper Piotr

 

2:0 

 0:2

2:0 

X

2:0 

 2:0

 13

 I

2.

Kowalski Tomasz

 0:2

 

 0:2

 X

 2:0

 5

 

3.

Wójcicki Andrzej 

 2:0

 2:0

 

 2:0

 2:0

 12

 II

4.

 Komański Przemysław

 0:2

 X

0:2 

 

 2:0

 2:0

 8

 III

5.

Wielgosz Tomasz

 

 X

       X

 X

 

6.

Kosior Grzegorz 

 0:2

 X

 0:2

 

 2:0

 5

 

7.

Nawrocki Wojciech

 0:2  0:2  0:2  0:2 X  0:2    5  

 

 

   L.P    L.R.M                IMIĘ I NAZWISKO                           IMIĘ I NAZWISKO                      LIGA       DOKŁADNY WYNIK           DATA         
1 216 Badurka Katarzyna Narożny Mariusz   3  2:1 (6:7,6:4,10:8)  21.10.2015
2 217 Kosior Grzegorz Nawrocki Wojciech       4  2:0(6:3,6:2)  22.10.2015
3 218 Mańk Maks  Wojtanowicz Dariusz  1  2:1(4:6,6:1,10:6)  23.10.2015
4 219 Wójcicki Andrzej  Nawrocki Wojciech   4  2:0(6:0,6:1)  24.10.2015
5 220 Mańk Marek  Badurka Katarzyna  3  0:2(4:6,3:6)  25.10.2015
6 221 Koper Piotr  Komański Przemysław   4  2:0(6:3,7:6)  25.10.2015
7 222 Komański Przemysław Wójcicki Andrzej 4  0:2(3:6,3:6)   31.10.2015 
8 223 Mańk Marek Jabłoński Paweł  3 2:1(7:5,4:6,11:9)   31.10.2015 
9 224 Grzymała Jan Suligowski Marcin  1  2:0(7:5,6:0)  31.10.2015
10 225 Badurka Katarzyna Michalski Jarosław  3  2:0(6:2,6:4)  03.11.2015
11 226 Szafraniec Piotr Grabowiec Artur  2  2:1(4:6,6:1,7:5)  06.11.2015
12 227 Michalski Jarosław Narożny Mariusz  3  2:1(6:1,3:6,10:6)  06.11.2015
13 228 Mańk Maks Grzymała Jan  1  2:1(6:3,4:6,10:6)  07.11.2015
14 229 Kowalski Tomasz Nawrocki Wojciech  4  0:2(6:4,7:5)  07.11.2015
15 230 Kowalski Piotr Motyczyński Adrian  2  2:0(6:3,6:3)  07.11.2015
16 231 Kowalski Piotr Grabowiec Artur  2  0:2(0:6,4:6)  08.11.2015
17 232 Kowalski Piotr Szafraniec Piotr  2  2:0(7:5,3:6)  08.11.2015
18 233 Kosior Grzegorz Koper Piotr  4  0:2(4:6,4:6)  08.11.2015
19 234 Grzymała Jan Wojtanowicz Dariusz  1  2:0(3:6,3:6)  08.11.2015
20 235 Mańk Marek Prasek Gerard  3  2:1(6:2,3:6,11:9)  09.11.2015
21 236 Badurka Katarzyna Jabłoński Paweł  3  0:2(3:6,5:7)  10.11.2015
22 237 Stańczak Paweł Mańk Maks  1  2:0(7:5,6:3)  11.11.2015
23 238 Koper Piotr Kowalski Tomasz  4  2:0(6:2,6:2)  11.11.2015
24 239 Kwieciński Michał Narożny Mariusz  3  2:0(6:2,6:1)  11.11.2015
25 240 Chmielnicki Tomasz Motyczyński Adrian  2  2:0(6:3,6:3)  11.11.2015
26 241 Kosior Grzegorz Komański Przemysław  4  0:2(0:6,3:6)  12.11.2015
27 242 Suligowski Marcin Mańk Maksymilian        1  2:1(7:6,3:6,10:7)  13.11.2015
28 243 Chmielnicki Tomasz Grabowiec Artur  2  2:0(6:3,7:5)  14.11.2015
29 244 Stańczak Paweł  Grzymała Jan   1  2:0(6:3:7:6)  15.11.2015
30 245 Jabłoński Paweł Narożny Mariusz 3  2:0(6:0,6:4)  16.11.2015
31 246 Szafraniec Piotr Chmielnicki Tomasz 2  2:0(7:5,7:5)  17.11.2015
32 247 Kwieciński Michał Badurka Katarzyna 3  2:0(6:2,6:2)  18.11.2015
33 248 Król Radosław Mańk Maks 1 2:0(6:1,6:3) 20.11.2015
34 249 Motyczyński Adrian Grabowiec Artur 2 0:2(2:6,3:6) 20.11.2015
35 250 Koper Piotr Wójcicki Andrzej 4 0:2(1:6,2:6) 21.11.2015
35 251 Badurka Katarzyna Prasek Gerard 3 2:0(6:3,6:1) 22.11.2015
36 252 Chmielnicki Tomasz Kowalski Piotr 2 1:2(7:5,6:7,8:10) 23.11.2015
37 253 Wojtanowicz Dariusz Suligowski Marcin 1 0:2(3:6,3:6) 24.11.2015
38 254 Siwek Ireneusz Szafraniec Piotr 2 2:1(3:6,7:5,10:6) 25.11.2015
39 255 Siwek Ireneusz Grabowiec Artur 2 1:2(2:6,7:5,10:3)  27.11.2015
40 256 Koper Piotr Nawrocki Wojciech 4 2:0(6:1,6:1) 28.11.2015
41 257 Prasek Gerard Jabłoński Paweł 3 0:2(3:6,2:6) 29.11.2015
42 258 Narożny Mariusz Mańk Marek 3 1:2(6:1,5:7,3:10) 30.11.2015
43 259 Siwek Ireneusz Kowalski Piotr 2 1:2(3:6,9:7,4:10) 02.12.2015
44 260 Nawrocki Wojciech Komański Przemysław 4 0:2(1:6,4:6) 03.12.2015
45 261 Motyczyński Adrian Szafraniec Piotr 2 0:2(0:6,5:7) 04.12.2015
46 262 Jabłoński Paweł Kwieciński Michał 3 2:1(3:6,7:5,10:6) 06.12.2015
47 263 Prasek Gerard Narożny Mariusz 3 2:0(7:6,6:4) 06.12.2015
48 264 Mańk Marek Kwieciński Michał 3 2:1(4:6,6:7,10:7) 08.12.2015
49 265 Siwek Ireneusz Chmielnicki Tomasz 2 0:2(1:6,3:6) 09.12.2015
50 266 Mańk Marek Michalski Jarosław 3 2:1(5:7,6:1,10:6) 11.12.2015
51 267 Motyczyński Adrian Siwek Ireneusz 2 2:0(6:4,6:2) 11.12.2015
52 268 Stańczak Paweł Suligowski Marcin 1 2:1(6:3,5:7,10:5) 16.12.2015

 

LEGENDA:

L.R.M- Liczba rozegranych meczy od początku naszej ligi