LIGA TENISOWA GS MARZEC-KWIECIEŃ 2015

 

Informujemy, że w dniu 30.04 zakończyła się trzecia edycja Ligi Tenisowej Ganador Sport Marzec-Kwiecień. Jest nam niezmiernie miło że tak liczna grupa zawodników brała udział w tak emocjonującym starciu. Chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim zawodnikom naszej Ligi i pogratulować zwycięzcom. Nasze podziękowania kierujemy również do jedynej uczestniczki trzeciej edycji ligi tenisowej Ganador Sport. Nadszedł czas na podsumowanie, oto klasyfikacja końcowa:

 

League 1
I  miejsce - Stańczak Paweł
II miejsce - Maćkowiak Tomasz
III miejsce - Król Radosław

Leauge 2
I miejsce - Suligowski Marcin
II miejce - Kowalski Piotr
III miejsce - Sulejewski Dariusz

League 3
I miejsce - Szafraniec Piotr
II miejsce - Badurka Katarzyna
III miejsce - Motyczyński Adrian

League 4
I miejsce - Prasek Gerard
II miejce - Michalski Jarosław
III miejsce - Kowalski Tomasz
 

Cieszymy się ogromnie, że większość uczestników edycji Marzec - Kwiecień zdecydowała się na kontynuację zawodów, ponadto witamy z przyjemnością nowych zawodników i życzymy wielu wygranych! Mamy również nadzieję że nasza uczestniczka zachęciła swoim osiągnięciem inne Panie do wzięcia udziału w kolejnej edycji.
  

Już od Maja rusza czwarta edycja Ligi Tenisowej Ganador Sport Maj – Czerwiec!

Serdecznie zapraszamy! :)


Koszt meczu ligowego wynosi 40zł

 

 


 

Mecze ligowe rozgrywane są od 16 marca do 30 kwietnia.

Obecnie w naszych rozgrywkach uczestniczą 24 osoby w 4 grupach po 6 osób w każdej.

Do ligi może zapisać się każdy, mecze te są bardzo dobrą okazją do podniesienia swoich umiejętności, a przy tym dają szansę do zawiązania nowych znajomości oraz znalezienia partnerów do gry.

Dla wszystkich uczestników trzeciej edycji ligi tenisowej przewidzianą nagrodą jest godzina gry z trenerem.

Zadaniem trenerów będzie przygotowanie zawodników do turnieju drużynowego, który odbędzie się w maju.

Poniżej podajemy trenerów i po zrobionym losowaniu przypisanych do nich zawodników.


Drużyna Pawła Mossakowskiego :

Stańczak Paweł, Wojtanowicz Dariusz, Szafraniec Piotr, Michalski Jarosław

 

Drużyna Kaji Szuby:

Mańk Maks, Siwek Ireneusz, Badurka Katarzyna, Prasek Gerard

 

Drużyna Natalii Organisty:

Maćkowiak Tomasz, Suligowski Marcin, Motyczyński Adrian,Rembelski Paweł

 

Drużyna Tomka Wilka:

Grzymała Jan, Kowalski Piotr, Koper Piotr, Kowalski Tomasz

  

Drużyna Jarka Greli:

Grabowiec Artur, Mańk Marek, Jabłoński Paweł, Okołowicz Rafał

 

Drużyna Michała Magdziarza:

Król Radosław, Sulejewski Dariusz, Kwieciński Michał, Zakrzewski Krzysztof

 

Ganador Sport Tenis League 1

LP

IMIĘ I NAZWISKO

1.

2.

3.

4.

5.

6.

PUNKTY

GEMY

MIEJSCE

1.

Król Radosław

 

 x

2:0

2:0

1:2 

8

  31

3 

2.

Maćkowiak Tomasz

 x

 

2:0

2:1

2:0

1:2

11

 

3.

Grabowiec Artur

0:2

0:2

 

 2:0

0:2

 0:2

7

  

5

4.

Mańk Maks

0:2

1:2

0:2 

 

1:2

0:2

7

  

6

5.

Grzymała Jan

 x

0:2

2:0

2:1

 

0:2

8

  30

6.

Stańczak Paweł

2:1 

2:1

 2:0

2:0

2:0

 

15

 

 

Ganador Sport Tenis League 2

LP

IMIĘ I NAZWISKO

1.

2.

3.

4.

5.

6.

PUNKTY

GEMY

MIEJSCE

1.

Mańk Marek 

 

0:2 

 1:2

1:2

1:2

1:2

9

   27

6

2.

Kowalski Piotr

 2:0

 

0:2

 2:1

2:1

2:0 

13

 

3.

Suligowski Marcin

2:1 

2:0

 

 2:0

2:0 

2:0

15

 

1 

4.

Siwek Ireneusz

2:1

 1:2

0:2

 

 0:2

2:0

10

 34

5.

Sulejewski Dariusz

2:1

1:2

0:2

 2:0

 

 0:2

10

   35

3

6.

Wojtanowicz Dariusz

2:1

0:2 

0:2

0:2

2:0 

 

9

   28

5

 

Ganador Sport Tenis League 3

LP

IMIĘ I NAZWISKO

1.

2.

3.

4.

5.

6.

PUNKTY

GEMY

MIEJSCE

1.

Szafraniec Piotr

 

2:0

1:2 

2:0 

 2:0

2:0

14

 

 1

2.

Kwieciński Michał

0:2

 

 2:1

4

 

  4 

3.

Motyczyński Adrian

2:1

 

W

2:0

6

 

 3

4.

Jabłoński Paweł

0:2

 x

W+2

 

3

 

 6

5.

Koper Piotr

0:2 

 x

 x

 

 1:2

3

   7

  5 

6.

Badurka Katarzyna

0:2

1:2 

0:2

2:1 

 

7

 

  2 

 

Ganador Sport Tenis League 4

LP

IMIĘ I NAZWISKO

1.

2.

3.

4.

5.

6.

PUNKTY

GEMY

MIEJSCE

1.

Okołowicz Rafał

 

0:2 

 0:2

x

 1:2

 x

4

 

2.

Kowalski Tomasz

 2:0

 

 0:2

 0:2

x

5

 

3

3.

Michalski Jarosław

2:0 

 2:0

 

0:2 

 x

7

 

 2 

4.

Zakrzewski Krzysztof

 

 x

 x

 

 x 

5.

Prasek Gerard

 2:1

 2:0

 2:0

 x

 

 x

9

 

 1 

6.

Rembelski Paweł

 x

x

x

x

x

 

x

 

 x 

 

ROZEGRANE MECZE W LIDZE

MARZEC - KWIECIEŃ

 

  

Lp. L.r.m DATA NAZWISKO NAZWISKO LIGA DOKŁADNY WYNIK
1 92 16.03.2015 Michalski Jarosław  Okołowicz Rafał  4 2:0 (6:1, 6:0) 
2 93 17.03.2015 Rembelski Paweł Kowalski Tomasz 4 0:2 (5:7, 3:6) 
3 94 17.03.2015 Suligowski Marcin Wojtanowicz Dariusz  2 2:0 (6:1, 6:2) 
4 95 18.03.2015 Kowalski Piotr  Sulejewski Dariusz  2 2:1 (6:4,3:6,11:9)
5 96 20.03.2015 Szafraniec Piotr Badurka Katarzyna  3 2:0 (6:0, 6:0) 
6 97 20.03.2015 Mańk Marek Wojtanowicz Dariusz  2 1:2 (3:6, 6:3, 10:6) 
7 98 20.03.2015 Stańczak Paweł Grzymała Jan  1 2:0 (6:3, 6:3) 
8 99 21.03.2015 Król Radosław Mańk Maks 2 2:0 (6:3, 6:3)
9 100 21.03.2015 Siwek Ireneusz Mańk Marek  2  2:0 (5:7, 6:4, 10:6)
10 101 22.03.2015 Maćkowiak Tomasz Stańczak Paweł 1 1:2 (6:2, 4:6, 10:12)
11 102 25.03.2015 Michalski Jarosław  Kowalski Tomasz 4 2:0 (6:3, 6:3) 
12 103 25.03.2015 Suligowski Marcin Kowalski Piotr 2 2:0 (6:2, 6:3)
13 104 26.03.2015 Siwek Ireneusz  Wojtanowicz Dariusz 2 2:0 (6:4, 6:4) 
14 105 27.03.2015 Jabłoński Paweł  Motyczyński Adrian  3 2:0 (walkower)
15 106 27.03.2015 Kowalski Tomasz Prasek Gerard  4 0:2 (5:7, 1:6) 
16 107 28.03.2015 Grabowiec Artur  Król Radosław  1 0:2 (3:6, 3:6) 
17 108 29.03.2015 Maćkowiak Tomasz  Grzymała Jan  1 2:0 (6:3, 6:3)
18 109 29.03.2015 Mańk Marek  Sulejewski Dariusz  2 1:2 (2:6, 7:6, 6:10) 
19 110 30.03.2015 Grzymała Jan  Grabowiec Artur 1 2:0 (6:4, 6:1)
20 111 31.03.2015 Badurka Katarzyna Motyczyński Adrian  3 0:2 (4:6, 5:7)
21 112 01.04.2015 Suligowski Marcin Sulejewski Dariusz 2 2:0 (6:0, 6:3)
22 113 02.04.2015 Maks Mańk Stańczak Paweł 1 0:2 (1:6, 4:6)
23 114 02.04.2015 Jabłoński Paweł Szafraniec Piotr 3 0:2 (0:6, 1:6)
24 115 03.04.2015 Siwek Ireneusz  Kowalski Piotr  2 1:2 (6:2, 3:6, 5:10) 
25 116 03.04.2015 Maćkowiak Tomasz  Mańk Maks  1 2:1 (6:7, 6:3, 10:0) 
26 117 09.04.2015 Suligowski Marcin Siwek Ireneusz 2 2:0 (6:1, 6:2)
27 118 10.04.2015 Badurka Katarzyna  Koper Piotr  3 2:1 (6:1, 6:7, 7:10)
28 119 10.04.2015 Maćkowiak Tomasz  Grabowiec Artur  1 2:0 (6:3,6:3) 
29 120 10.04.2015 Szafraniec Piotr  Motyczyński Adrian 3 1:2 (6:0, 4:6, 8:10) 
30 121 10.04.2015 Kowalski Piotr Wojtanowisz Dariusz  2 2:0 (6:2, 6:4)
31 122 11.04.2015 Grzymała Jan  Mańk Maks  1 2:1 (7:6, 1:6, 11:9) 
32 123 11.04.2015 Król Radosław Stańczak Paweł  1 1:2 (7:5, 3:6, 7:10) 
33 124 14.04.2015 Szafraniec Piotr  Kwieciński Michał  3 2:0 (6:3, 6:4) 
34 125 15.04.2015  Kowalski Tomasz  Okołowicz Rafał 2:0(6:2,6:2) 
35 126  15.04.2015 Wojtanowicz Dariusz Sulejwski Dariusz 2 2:0(6:2,6:2)
36 127 17.04.2015  Grabowiec Artur  Mańk Maks 2:0(6:4,6:4) 
37 128 17.04.2015  Mańk Marek  Kowalski Piotr  0:2(1:6,2:6) 
38 129 18.042015   Grabowiec Artur  Stańczak Paweł  0:2(1:6,3:6)
39 130  21.04.2015 Badurka Katarzyna  Kwieciński Michał 1:2(6:4,1:6,3:10) 
40 131 22.04.2015  Prasek Gerard  Michalski Jarosław  2:0(7:6,6:4) 
41 132 23.04.2015  Mańk Marek  Suligowski Marcin  1:2(1:6,7:6,7:10)
42 133 24.04.2015   Siwek Ireneusz  Sulejewski Dariusz  0:2(2:6,5:7)
43 134 24.04.2015   Koper Piotr  Szafraniec Piotr  3  1:2(0:6,0:6)
44 135 26.04.2015   Okołowicz Rafał  Prasek Gerard 4  1:2(6:4,0:6,10:12)
45 136          
46 137          
47 138          
48 139          
49 140          
50 141          

LEGENDA:

l.r.m - liczba rozegranych meczy od początku naszej ligi