Marzec-Kwiecień 2016

 

Informujemy, że z dniem 30.04 zakończyła się ósma edycja Ligi Tenisowej Ganador Sport

Marzec-Kwiecień. Jest nam niezmiernie miło że tak liczna grupa zawodników brała udział w tak zaciętym i emocjonującym starciu. Chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim zawodnikom naszej Ligi i pogratulować zwycięzcom.

Nadszedł czas na podsumowanie, oto klasyfikacja końcowa:

  

League 1

I miejsce- Suligowski Marcin

II miejsce- Grabowiec Artur

III miejsce- Mańk Maks

  

League 2

I miejsce- Motyczyński Adrian  

II miejsce- Grzymała Jan

III miejsce- Siwek Ireneusz

 

League 3

I miejsce- Maciag Krzysztof

II miejsce- Mańk Marek

III miejsce- Narożny Mariusz

 

League 4

I miejsce- Nawrocki Wojciech

II miejsce- Kawka Ryszard

III miejsce- Bartnik Grzegorz

 

 

Za zwycięstwo w każdej lidze mamy dla Panów nagrodę w postaci" doładowania do karnetu klubowego" określonej kwoty podanej poniżej:

I miejsce - 100 PLN
II miejsce - 75 PLN
III miejsce - 50 PLN

 

Ganador Sport Tenis League 1

LP

IMIĘ I NAZWISKO

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

punkty

gemy

miejsce

1.

Mańk Maks
   x  2:0  1:2  2:1  1:2  x  10  40  3

2.

 Stańczak Paweł

   x  x  x  x  x  x

3.

 Suligowski Marcin

0:2 

 x    2:1 2:1   2:1  10

 42

  1

4

 Kowalski Piotr

2:1 

1:2 

 

 0:2

2:1 

 

 4 

5.

Chmielnicki Tomasz 

1:2  x

1:2 

2:0

 

0:2 

 

 5 

6.

 Grabowiec Artur

2:1 

x

 1:2

1:2 

2:0 

   10  45  2

7.

 Król Radosław

 x

 x

 x

 x

 

 X

 X

  

Ganador Sport Tenis League 2

LP

IMIĘ I NAZWISKO

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

punkty

gemy

miejsce

1.

Grzymała Jan 
   2:0  2:0  2:0  2:0  X  12    2

2.

Szafraniec Piotr 

 X    0:2  X  X  X  1    7

3.

 Wojtanowicz Dariusz

0:2 

 X    x  0:2  0:2  2:0  6

 

 5 

4

 Siwek Ireneusz

0:2 

2:0 

 

0:2 

 2:0

 2:0

11 

 

3

5.

 Motyczyński Adrian

 0:2

2:0 

 2:0

 

 2:1

 2:1

13 

 

 1 

6.

 Jabłoński Paweł

 0:2

2:0 

 0:2

 1:2

   2:1  10   4

7.

 Sulejewski Dariusz

 X

 X

 0:2

0:2 

 1:2

1:2

 

 6

 

 6 

 

 

Ganador Sport Tenis League 3

LP

IMIĘ I NAZWISKO

1.

2.

3.

4.

5.

6.

punkty

gemy

miejsce

1.

Mańk Marek 

   2:1  X  0:2  2:1  X  7    2

2.

Narożny Mariusz 

 1:2    X  0:2  2:1  X  6    3

3.

 Wójcicki Andrzej

 X    X  X  X  X

4

Maciag Krzysztof 

2:0 

 2:0

 

 2:0

  X 

 

 1

5.

 Michalski Jarosław

 1:2  1:2

 0:2

 

  X 

 5

 

 4

6.

 Kwieciński Michał

 X

 X

   X  X  X

 

 

Ganador Sport Tenis League 4

LP

IMIĘ I NAZWISKO

1.

2.

3.

4.

5.

6.

punkty

gemy

miejsce

1.

Nawrocki Wojciech

   2:0  2:1  2:0 2:0   2:0  15    1

2.

Komański Przemysław

 0:2    X  0:2  X  X  2    6

3.

Kowalski Tomasz

1:2 

 X    0:2  1:2  1:2  7

 

  5 

4

Kawka Ryszard

0:2 

2:0 

2:0 

 

 2:0

2:0 

13 

 

 2

5.

Bartnik Grzegorz

 0:2  X

2:1 

0:2 

 

 2:1

 8

 

 3

6.

Widarski Łukasz

 0:2  X  2:1  0:2  1:2    7    4

 

 

  LP     L.R.M             IMIĘ I NAZWISKO                    IMIĘ I NAZWISKO              LIGA      DOKŁADNY WYNIK        DATA      
1  311  Mańk Marek  Narożny Mariusz  3  2:1(3:6,7:5,10:6)  04.03.16
2 312   Grabowiec Artur  Kowalski Piotr  1  1:2(4:6,7:5,4:10)  04.03.16
3 313   Sulejewski Dariusz  Wojtanowicz Dariusz  2  0:2(2:6,2:6)  04.03.16
4 314   Grzymała Jan  Jabłoński Paweł  2  2:0(6:4,6:3)  06.03.16
5 315   Komański Przemysław  Nawrocki Wojciech       4  0:2(1:6,3:6)  07.03.16
6 316   Kowalski Piotr  Suligowski Marcin  1  1:2(2:6,7:6,10:12)  09.03.16
7 317   Maciag Krzysztof  Mańk Marek  3  2:0(6:3,6:3)  11.03.16
8 318   Motyczyński Adrian  Wojtanowicz Dariusz   2  2:0(6:1,6:4)  11.03.16 
9 319  Mańk Maks  Chmielnicki Tomasz 1  2:1(3:6,6:2,10:3)  12.03.16
10 320  Sulejewski Dariusz  Jabłoński Paweł 2  1:2(2:6,4:6,9:11)  13.03.16
11 321  Suligowski Marcin  Grabowiec Artur 1  2:1(7:5,5:7,13:11) 14.03.16
12 322  Michalski Jarosław  Narożny Mariusz 3  1:2(3:6,6:4,7:10) 15.03.16
13 323  Kowalski Tomasz  Kawka Ryszard 4  0:2(0:6,2:6) 15.03.16
14 324  Kowalski Piotr  Mańk Maks 1  2:1(7:5,4:6,10:8) 18.03.16
15 325  Maciag Krzysztof  Narożny Mariusz 3  2:0(6:2,6:3) 18.03.16
16 326  Widarski Łukasz  Nawrocki Wojciech 4  0:2(4:6,5:7) 20.03.16
17 327  Grabowiec Artur  Chmielnicki Tomasz 1  2:0(7;5,6:1) 20.03.16
18 328  Wojtanowicz Dariusz  Jabłoński Paweł 2  0:2(2:6,5:7) 22.03.16
19 329 Suligowski Mariusz  Mańk Maks 1  0:2(6:7,4:6) 23.03.16
20 330 Widarski Łukasz Kawka Ryszard 4  0:2(3:6,4:6) 25.03.16
21 331 Maciag Krzysztof Michalski Jarosław 3  2:0(6:0,6:0) 31.03.16
22 332 Komański Przemysław Kawka Ryszard 4   0:2(1:6,3:6) 02.04.16
23 333 Motyczyński Adrian Jabłoński Paweł 2   2:1(3:6,7:6,10:3) 02.04.16
24 334 Nawrocki Wojciech Kowalski Tomasz 4  2:1(3:6,7:6,10:6) 03.04.16
25 335 Grzymała Jan Wojtanowicz Dariusz 2   2:0(6:1,7:5) 03.04.16
25 336 Suligowski Marcin Chmielnicki Tomasz 1  2:1(1:6,7:5,12:10) 06.04.16
26 337 Michalski Jarosław Mańk Marek 3  1:2(0:6,7:5,3:10) 06.04.16
27 338 Motyczyński Adrian Siwek Ireneusz 2  2:0(6:3,6:3) 08.04.16
28 339 Kawka Ryszard Nawrocki Wojciech 4  0:2(3:4,2:6) 09.04.16
29 340 Widarski Łukasz Kowalski Tomasz 4 2:1(6:3,5:7,10:4) 10.04.16
29 341 Bartnik Grzegorz Nawrocki Wojciech 4 0:2(4:6,1:6) 12.04.16
30 342 Bartnik Grzegorz Kowalski Tomasz 4 2:1(6:4,4:6,12:10) 13.04.16
31 343 Sulejewski Dariusz Motyczyński Adrian 2 1:2(1:6,6:2,4:10) 15.04.16
32 344 Siwek Ireneusz Jan Grzymała 2 0:2(3:6,5:7) 16.04.16
33 345 Siwek Ireneusz Jabłoński Paweł 2 2:0(6:1,6:0) 17.04.16
34 346 Widarski Łukasz Bartnik Grzegorz 4 1:2(4:6,6:1,4:10) 18.04.16
35 347 Kawka Ryszard Bartnik Grzegorz 4 2:0(6:3,6:1) 20.04.16
36 348 Mańk Maks Grabowiec Artur 1 1:2(1:6,6:3,2:6) 23.04.16
37 349 Szafraniec Piotr Siwek Ireneusz 2 0:2(5:7,5:7) 24.04.16
38 350 Chmielnicki Tomasz Kowalski Piotr 1 2:0(6:3,7:5) 24.04.16
39 351 Sulejewski Dariusz Siwek Ireneusz 2 0:2(1:6,2:6) 25.04.16
40 352 Grzymała Jan

Motyczyński Adrian

2 2:0(6:1,6:4) 23.04.16

 LEGENDA:

L.R.M- LICZBA ROZEGRANYCH MECZY OD POCZĄTKU NASZEJ LIGI