Maj-Czerwiec 2016

 

Informujemy, że z dniem 30.06 zakończyła się dziewiąta edycja Ligi Tenisowej Ganador Sport

Maj-Czerwiec.
Jest nam niezmiernie miło, że tak liczna grupa zawodników brała udział w tak zaciętym i emocjonującym starciu. Chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim zawodnikom naszej Ligi i pogratulować zwycięzcom.

 

Nadszedł czas na podsumowanie, oto klasyfikacja końcowa:

 

League 1

I miejsce- Grabowiec Artur

II miejsce- Kowalski Piotr

III miejsce- Suligowski Marcin

 

League 2

I miejsce- Chmielnicki Tomasz

II miejsce- Siwek Ireneusz

III miejsce- Jabłoński Paweł

 

 

League 3

I miejsce- Wojtanowicz Dariusz

II miejsce- Badurka Katarzyna

III miejsce- Kawka Ryszard

 

 

League 4

I miejsce- Widarski Łukasz

II miejsce- Michalski Jarosław

III miejsce- Komański Przemysław

 

Za zwycięstwo w każdej lidze mamy dla Panów nagrodę w postaci" doładowania do karnetu klubowego" określonej kwoty podanej poniżej:

 

I miejsce - 100 PLN
II miejsce - 75 PLN
III miejsce - 50 PLN

 

Zapraszamy wszystkich zawodników do udziału w Pucharze Lata 2016
Start: 1 Lipca

 

 

Ganador Sport Tenis League 1

LP

IMIĘ I NAZWISKO

1.

2.

3.

4.

5.

6.

miejsce

1.

Suligowski Marcin
   2:0  2:0  0:2  x  x  3

2.

Grabowiec Artur

 0:2    2:1  2:0  2:0  x  1

3.

Mańk Maksymilian  0:2  1:2    2:1
0:2   x

 4

4

 Kowalski Piotr

 2:0  0:2

1:2 

 

2:0 

 x

  2 

5.

 Motyczyński Adrian

 x  0:2  2:0 0:2 

 

 x

 5

6.

Grzymała Jan 

 x

   x

 

 

  Ganador Sport Tenis League 2

LP

IMIĘ I NAZWISKO

1.

2.

3.

4.

5.

6.

miejsce

1.

 Siwek Ireneusz
   0:2  2:1  2:0  2:0 2:0   2 

2.

Chmielnicki Tomasz

 2:0    2:0  2:0 2:0  2:0   1 

3.

Jabłoński Paweł

1:2 

 0:2  
 2:1  2:0

3

4

Maciąg Krzysztof

 0:2  0:2

 

 2:0

2:1 

  4 

5.

Mańk Marek

 0:2  0:2  1:2 0:2 

 

 2:0

 5

6.

Narożny Mariusz

 0:2

  0:2  0:2  1:2  0:2    6

  

Ganador Sport Tenis League 3

LP

IMIĘ I NAZWISKO

1.

2.

3.

4.

5.

6.

miejsce

1.

 Wojtanowicz Dariusz
   x  2:0  2:1  2:0  2:0  1

2.

 Sulejewski Dariusz

 x    2:0  x  x  x  x

3.

 Badurka Katarzyna

 0:2

 0:2    x
 2:1 1:2 

 2

4

Kwieciński Michał 

 1:2

 x

 

 x

 x

5.

 Nawrocki Wojciech

 0:2 1:2   x

 

 0:2

 4

6.

 Kawka Ryszard

 0:2

2:1   x  2:0    3

  

Ganador Sport Tenis League 4

LP

IMIĘ I NAZWISKO

1.

2.

3.

4.

5.

miejsce

1.

 Bartnik Grzegorz
   0:2  0:2  2:0  4

2.

 Michalski Jarosław
 2:0    1:2 2:0   2:1  2

3.

 Widarski Łukasz

 2:0

 2:1    2:1
 2:1

  1 

4.

  Kowalski Tomasz

0:2   0:2

 1:2

 

0:2 

 5

5.

 Komański Przemysław

 x  1:2  1:2  2:0

 

 3

  

 LP      L.R.M                    IMIĘ I NAZWISKO                               IMIĘ I NAZWISKO                      LIGA            DOKŁADNY WYNIK                       DATA          
1 352  Mańk Maks  Grabowiec Artur  1  1:2(6:4,4:6,6:7)  06.05.16
2 353  Chmielnicki Tomasz  Maciag Krzysztof  2  2:0(6:3,6:4)  06.05.16
3 354  Dariusz Sulejewski  Badurka Kasia  3  2:0(6:1,6:3)  07.05.16
4 355  Nawrocki Wojciech  Kawka Ryszard   3  0:2(2:6,1:6)  09.05.16 
5 356  Suligowski Marcin  Mańk Maks  1  2:0(6:3,7:5)  10.05.16
6 357  Chmielnicki Tomasz  Jabłoński Paweł  2  2:0(6:2,7:5)  11.05.16
7 358  Mańk Maks  Kowalski Piotr   1   2:1(6:2,1:6,6:1)  13.05.16
8 359  Komański Przemysław  Widarski Łukasz  4  1:2(6:4,4:6,5:10)  13.05.16
9 360  Wojtanowicz Dariusz   Kawka Ryszard    3   2:0(6:1,6:2)  14.05.16
10 361  Badurka Katarzyna  Nawrocki Wojciech  3  2:1(6:3,3:6,10:6)  14.05.16
11 362  Mańk Marek  Narożny Mariusz  3  2:0(6:2,6:2)  15.05.16
12  363  Badurka Katarzyna  Kawka Ryszard  3  1:2(6;4,6:7,2:6)  16.05.16
13 364   Mańk Marek  Jabłoński Paweł   2   1:2(6:2,2:6,9:11)  18.05.16
14 365  Kwieciński Michał  Wojtanowicz Dariusz 3  1:2(6:4,4:6,7:10)  20.05.16
15 366  Grabowiec Artur  Kowalski Piotr 1  2:0(6:4,6:4)  22.05.16
16 367  Chmielnicki Tomasz  Mańk Marek 2  2:0(6:0,6:2)  22.05.16
17 368  Maciag Krzysztof  Narożny Mariusz 2  2:1(3:6,6:4,16:14)   22.05.16
18 369  Badurka Katarzyna  Wojtanowicz Dariusz 3  0:2(3:6,0:6)  25.05.16
19 370  Motyczyński Adrian  Kowalski Piotr 1  0:2(0:6,1:6)  25.05.16
20 371  Grabowiec Artur  Suligowski Marcin 1  0:2(4:6,6:7)  27.05.16
21 372  Narożny Mariusz  Jabłoński Paweł 2  0:2(1:6,0:6)  29.05.16
22 373  Michalski Jarosław  Widarski Łukasz 4 1:2(6:7,7:5,10:8)  30.05.16
23 374  Michalski Jarosław  Bartnik Grzegorz 4  2:0(6;3,6:3)  31.05.16
24 375  Maciag Krzysztof  Mańk Marek  2:0(6:3,7:6)  31.05.16
25 376  Kowalski Tomasz  Komański Przemysław  4  0:2(0:6,2:6)  05.06.16
 26 377   Jabłoński Paweł  Siwek Ireneusz  2  1:2(3:6,6:4,10:6)  05.06.16
27 378  Chmielnicki Tomasz  Narożny Mariusz  2  2:0(6:1,6:2)  03.06.16
 28 379   Widarski Łukasz  Kowalski Tomasz  4  2:1(6:3,2:6,10:8)  08.06.16
29 380  Wojtanowicz Dariusz  Nawrocki Wojciech 3  2:0(6:0,6:0)  08.06.16
30 381  Widarski Łukasz  Bartnik Grzegorz  4   2:0(7:6,6:4)  09.06.16
31 382  Narożny Mariusz  Siwek Ireneusz 2  0:2(3:6,0:6)  10.06.16
32 383  Kowalski Piotr  Suligowski Marcin 1  2:0(6:3,6:0)  10.06.16
33 384  Motyczyński Adrian  Mańk Maksymilian 1  2:0(6:3,6:4)  12.06.16
34 385  Kowalski Tomasz  Bartnik Grzegorz 4  0:2(2:6,1:6)  15.06.16
35 386  Maciag Krzysztof  Siwek Ireneusz 2  0:2(3:6,3:6)  17.06.16
36 387  Michalski Jarosław  Kowalski Tomasz  4  2:0(6:2,6:2)  22.06.16
37 388 Chmielnicki Tomasz Siwek Ireneusz 2 2:0(7:5,6:3) 24.06.16
38 389 Motyczyński Adrian Grabowiec Artur 1 0:2(5:7,4:6) 26.06.16
39 390 Michalski Jarosław Komański Przemysław 4 2:1(4:6,6:3,10:8) 28.06.16
40 391 Mańk Marek Siwek Ireneusz 2 0:2(5:7,5:7) 28.06.16

LEGENDA:

L.R.M - liczba rozegranych meczy od początku naszej ligi