Październik 2016 -Luty 2017

ZASADY ROZGRYWEK CHALLENGE 2016/2017

 

1. Turniej jest rozgrywany od 08.10.2016rdo 28.02.2017r.

 

2. Gra odbywa się systemem challengowym, z możliwością wyzywania zawodnika będącego maksymalnie 6 pozycji wyżej.       

 

3. Mecze są rozgrywane do dwóch wygranych setów (w sytuacji 1:1) - tiebreak do 10 punktów.            

 

4. Rozgrywki będą ustalane przez recepcję klubu Ganador Sport.

 

5. Do końcowej klasyfikacji będą brani zawodnicy, którzy rozegrali co najmniej trzy mecze.

 

6. Zawodnik niżej w rankingu, który wygra mecz – zajmuje miejsce przegranego i przegrany przesuwa się o 1 miejsce w dół.

 

7. Zawodnik wyżej w rankingu, który wygra mecz – zostaje na swoim miejscu.

 

8.Czas na grę-1.5h. Zawodnicy płacą 45zł za 45min swojej rezerwacji.

 

Lp.           Imię i nazwisko               Wygrana/Przegrana                Liczba rozegranych meczów   
1.  Grzegory Michał 8/0  8
2.     Domurad Filip 4/1   5
3. Kondrat Robin 0/2 2
4.  Gryglewski Mateusz 2/1   3 
5.  Sawicki Vincent 2/1 3
6.  Brzozowski Szymon  1/0 1
7.  Pencko Adam   2/2 4
8.  Bzdyra Marcel   2/4  6
9.   Pasek Karol 1/3  4
10. Dabrowski Franek 3/2 5
11. Siwek Basia 2/4 6
12.  Kelles Maks 0/1 1
13.  Jastrzębska Maria 1/0 1
14.  Komosiński Dominik 2/0 2
15. Ksiażek Wiktor 3/3  6
16. Wróbel Weronika 3/1 4
17. Prasek Maks  2/2 4
18.  Sadowski Bartek    0/6  6
19. Bajno Piotr 1/1  2
20. Szewczyk Franek 0/1 1
21. Szewczyk Szymon 0/1 1

 

ROZEGRANE MECZE:

 

  LP                    IMIĘ I NAZWISKO                                  IMIĘ I NAZWISKO                         WYNIK                DATA  MECZU    
1  Pasek Karol  Gryglewski Mateusz  2:9 08.10.2016
2  Kelles Maks

Siwek Basia 

6/4, 2/6, 5:10  09.10.2016
3 Sadowski Bartosz

 Dąbrowski Franek

1/6, 1/6  09.10.2016
4  Bzdyra Marcel Domurad Filip   4/6, 4/6 09.10.2016
5 Grzymała Kuba  Domurad Filip   6/4, 1/6, 9:11  15.10.2016
6  Sawicki Vincent Lewandowski Tomasz  7/5 6/1  16.10.2016 
7 Basia Siwek Karol Pasek 6/7 6/4 8/10   16.10.2016
8  Sadowski Bartosz Grzegory Michał  0/6 0/6  16.10.2016
9  Siwek Basia Sadowski Bartek  6/0 6/1     23.10.2016 
10  Pencko Adam Grzegory Michał  0/6 0/6  29.10.2016 
11 Sawicki Vincent Domurad Filip 5/7 5/7 05.11.2016
12 Gryglewski Mateusz Lewandowski Tomasz 6/ 6/2 05.11.2016
13 Pencko Adam Dabrowski Franek 3/6 6/7 05.11.2016
14 Komosiński Dominik Sadowski Bartek 6/0 6/0 06.11.2016
15 Grzegory Michał Pasek Karol 6/0 6/1 06.11.2016
16 Brzozowski Szymon Siwek Basia 7/5 6/3 06.11.2016
17 Bajno Piotr Prasek Julek 1/6 2/6 06.11.2016
18 Siwek Basia Dabrowski Franek 4/6 6/3 4:10 13.11.2016
19 Bzdyra Marcel Dabrowski Franek 4/6 6/2 10:3 19.11.2016
20 Domurad Filip Gryglewski Mateusz 6/4 6/3 20.11.2016
21 Prasek Maks Wróbel Weronika  0/6 0/6 20.11.2016
22 Bzdyra Marcel Pasek Karol NIEDOKOŃCZONY  20.11.2016
23 Jastrzębska Marysia Ksiażek Wiktor 6/2 2/6 10:6  20.11.2016
24 Pencko Adam Siwek Basia 7/5 6/4 26.11.2016
25. Bzdyra Marcel Grzegory Michał 0/6 0/6 27.11.2016
26. Sadowski Bartosz Książek Wiktor 1/6 3/6 27.11.2016
27. Prasek Maks Bajno Piotr 1/6 3/6 27.11.2016
28. Grzegory Michał Kondrat Robin 6/2 6/0 04.12.2016
29. Komosiński Dominik Książek Wiktor 6/0 6/0 11.12.2016
30. Bzdyra Marcel Pasek Karol 6/7 6/3 11:8 18.12.2016
31. Weronika Wróbel Książek Wiktor 1/6 2/6  18.12.2016
32. Sadowski Bartek Prasek Maks 6/3 4/6 4:6 08.01.2017
33. Prasek Julek Książek Wiktor  5/7 6/4 11:9 08.01.2017
34. Bzdyra Marcel Grzegory Michał 0:6 0:6 14.01.2017
35. Sawicki Vicent Dabrowski Franek 6:2,6:4 14.01.2017
36. Michał Grzegory Kondrat Robin 6/1 6/0 22.01.2017
37. Siwek Basia Bzdyra Marcel NIEDOKOŃCZONY  29.01.2017
38. Brzozowski Szymon Domurad Filip NIEDOKOŃCZONY  29.01.2017
39. Szewczyk Franek Ksiażek Wiktor 0/6 1/6  29.01.2017
40. Szewczyk Szymon Prasek Maks 4/6 5/7  29.01.2017
41. Grzegory Michał Domurad Filip 6/0 6/1  05.02.2017
42. Bzdyra Marcel Pencko Adam  5/7 1/6 05.02.2017
43. Wróbel Weronika Prasek Maks 6/2 6/0 05.02.2017
44. Wróbel Weronika Sadowski Bartek 6/1 6/1 12.02.2017