Liga badmintona październik-listopad

Mecze ligowe rozgrywane są od 28.09.2015r do 30.11.2015r

Zapraszamy serdecznie do II edycji ligii badmintonowej.Obecnie w rozgrywkach uczestniczy 14 zawodników.

Możliwość zmierzenia się z innymi zawodnikami mobilizuje do poprawiania swoich umiejętności oraz jest szansą na porównanie doświadczenia. Mecze zapewniają wspaniałą zabawę i świetny sposób na spędzenie wolnego czasu.

Do ligi może zapisać się każdy, mecze te są bardzo dobrą okazją do podniesienia swoich umiejętności, a przy tym dają szansę do zawiązania nowych znajomości oraz znalezienia partnerów do gry.

 

Ganador Sport Badminton League A

LP

IMIĘ I NAZWISKO

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

PUNKTY

GEMY

MIEJSCE

1.

Mańk Marek

 

 2:3

 2:3

 1:4

 4:1

4:1 

 5:0

24 

 

3 

2.

Maćkowiak Tomasz

 3:2

 

3:2 

1:4 

4:1 

 5:0

3:2 

25 

 

2 

3.

Węsławowicz Tomasz

 3:2

2:3

 

1:4 

3:2 

5:0 

 3:2

23 

 

 

4.

Pikuła Piotr

 4:1

 4:1

 4:1

 

 5:0

 5:0

5:0 

33 

 

1

5.

Markut Marcin

1:4

 1:4

2:3 

0:5 

 

 5:0

 3:2

18 

 

 

6.

Ogonowski Maciej

 1:4

0:5 

0:5 

0:5 

 0:5

 

 1:4

 

 

7.

Sawicki Artur

 0:5

2:3 

 2:3

0:5

2:3 

4:1 

 

16 

 

 

 

Ganador Sport Badminton League B

LP

IMIĘ I NAZWISKO

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

PUNKTY

GEMY

MIEJSCE

1.

Wachowski Marek

 

 2:3

 4:1

 X

 

 5:0

 4:1

19

 

2.

Ciesielski Edward

3:2 

 

 2:3

 X

 4:1

4:1 

 5:0

 23 

 

3.

Marchwiński Jarek

 1:4

 3:2

 

  X 

 3:2

3:2 

 2:3

 17 

 

4.

Skwierczyński Emil

 X

 

 X

 

 

 

5.

Zawadil Jerzy

 

1:4 

 2:3

 X

 

5:0 

 5:0

17

 

 

6.

Piotrowicz Tomasz

 0:5

 1:4

 2:3

 X

 0:5

 

1:4 

 

 

7.

Skórczyński Paweł

 1:4

 0:5

3:2 

 X

0:5 

 4:1

 

 13 

 

 

 

 

  LP           IMIĘ I NAZWISKO              IMIĘ I NAZWISKO        GRUPA             DOKŁADNY WYNIK                           DATA          
1 Marcin Markut Piotr Pikuła B 0:5 (3:11,3;11,4:11,10:12;10:12) 30.09.2015
2 Zawadil Jerzy Marchliński Jarosław B 2:3 (11:9,8:11,5:11,11:4,8:11) 02.10.2015
3 Pikuła Piotr Maćkowiak Tomasz A 4:1 (11:4,5:11,11:8,11:7,11:4) 02.10.2015
4 Maćkowiak Tomasz Markut Marcin A 4:1 (11:7,13:11,13:11,11:8,4:11) 02.10.2015
5 Węsławowicz Tomasz Sawicki Artur A 3:2 (11:4,11:6,7:11,12:10,11:13) 02.10.2015
6 Zawadil Jerzy Piotrowicz Tomasz B 5:0 (11:4,11:9,11:1,12:10,11:6) 06.10.2015
7 Skórczyński Paweł Jarek Marchwiński B 3:2 (11:6,14:15,6:11,11:7,11:8) 09.10.2015
8 Artur Sawicki Tomasz Maćkowiak A 2:3 (3:11,8:11,5:11,11:7,11:8) 09.10.2015
9 Maciej Ogonowski Tomasz Węsławowicz A 0:5 (8:11,2:11,5:11,7:11,7:11 09.10.2015
10 Wachowski Marek Skórczyński Paweł B 4:1 (11:7,12:10,11:6,11:13,11:7) 14.10.2015
11 Maćkowiak Tomasz Ogonowski Maciej A 5:0 (11:5,11:3,11:2,11:7,11:1) 14.10.2015
12 Węsławowicz Tomasz Maćkowiak Tomasz B 2:3 (11:7,11:8,13:15,9:11,4:11) 16.10.2015
13 Markut Marcin Mańk Marek A 1:4 (8:11,11:4,4:11,4:11,6:11) 16.10.2015
14 Pikuła Piotr Sawicki Artur B 5:0 (11:8,11:8,11:4,11:3,11:5) 16.10.2015
15 Ciesielski Edward Piotrowicz Tomasz  B 4:1 (9:11,11:2,11:2,11:4,11:3)   20.10.2015
16 Ciesielski Edward Zawadil Jerzy  B 4:1 (11:7,11:5,11:4,11:7,11:13)  20.10.2015
17 Markut Marcin Ogonowski Maciej A 5:0 (13:11,11:8,11:9,11:4,11:8)      21.10.2015
18 Mańk Marek  Pikuła Piotr   A 1:4 (7:11,8:11,6:11,9:11,11:4)  23.10.2015
19 Piotrowicz Tomasz  Skórczyński Paweł   B 1:4 (11:9,4:11,6:11,8:11,2:11)   23.10.2015
20 Ciesielski Edward  Marchliński Jarosław   B 2:3 (11:7,7:11,13:11,8:11:10:12)   23.10.2015
21 Mańk Marek Artur Sawicki   A 5:0 (11:4,11:5,14:12,13:11,11:9)  28.10.2015
22 Pikuła Piotr  Węsławowicz Tomasz   A 4:1 (11:2,7:11,11:8,11:5,11:7)  30.10.2015
23 Ogonowski Maciej Sawicki Artur    A  1:4 (4:11,11:7,9:11,5:11,7:11)       04.11.2015
24 Mańk Marek  Węsławowicz Tomasz   A 2:3 (11:9,5:11,11:9,5:11,9:11)  06.11.2015
25 Zawadli Jerzy  Skórczyński Paweł  B  5:0 (11;5,11;6,11;3,11;9,12,10)  06.11.2015
26 Cisielski Edward Skórczyński Paweł B 5:0(11:6,11:7,11:4,11:8,11:6) 08.11.2015
27 Marchliński Jarosław Piotrowicz Tomasz B 3:2 (11:4,11:7,9:11,10:12:11:5) 10.11.2015
28 Maciej Ogonowski Tomasz Pikuła A 0:5(3:6,6:11,6:11,5:11,4:11)  11.11.2015 
 29  Marcin Markut Węsławowicz Tomasz  A  2:3(11:7,11:5,11:13,18:19,7:11)  13.11.2015 
30  Wachowski Marek  Cisielski Edward 2:3 (9:11,11:9,6:11,11:7,2:11)  15.11.2015
31 Mańk Marek Ogonowski Maciej A 4:1(11:9,11:7,11:6,9:11,11:8) 18.11.2015
32 Sawicki Artur Markut Marcin A  2:3(11:4,6:11,7:11,6:11,11:5) 18.11.2015 
33 Wachowski Marek Marchliński Jarosław B  4:1(6:11,11:6,11:9,11:7,11:5) 19.11.2015
34 Wachowski Marek Piotrowicz Tomasz B 0:5(11:6,11:7,11:7,11:4,11:7) 25.11.2015