Liga badmintona marzec-kwiecień 2016

 

Mecze ligowe rozgrywane są od 01.03.2016r do 30.04.2016r

 

Zapraszamy serdecznie do IV edycji ligii badmintonowej!

Obecnie w rozgrywkach uczestniczy 14 zawodników.

 

Możliwość zmierzenia się z innymi zawodnikami mobilizuje do poprawiania swoich umiejętności oraz jest szansą na porównanie doświadczenia. Mecze zapewniają wspaniałą zabawę i świetny sposób na spędzenie wolnego czasu.

 

Do ligi może zapisać się każdy, mecze te są bardzo dobrą okazją do podniesienia swoich umiejętności, a przy tym dają szansę do zawiązania nowych znajomości oraz znalezienia partnerów do gry.

 

 

Ganador Sport Badminton League 1

LP

IMIĘ I NAZWISKO

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

punkty

gemy

miejsce

1.

Wachowski Marek 

   0:5  X  X  2:3  3:2  8    7

2.

 Pikuła Piotr

 5:0    2:3  3:2  3:2  5:0  3:2  27    1

3.

 Węsławowicz Tomasz

 X

3:2 

 

 2:3

3:2 

 3:2  3:2

19 

 

 4

4.

 Sawicki Artur

 X  2:3

3:2 

 

4:1 

 5:0

 4:1

 23

 

  2 

5.

 Zawadil Jerzy

 X

 2:3

2:3 

1:4 

 

 5:0  0:5 15     5 

6.

Mańk Marek

 3:2  0:5  2:3 0:5  0:5     0:5  11     6 

7.

Ciesielski Edward

 2:3  2:3  2:3  1:4  5:0 5:0     23    3

 

 

 

Ganador Sport Badminton League 2

LP

IMIĘ I NAZWISKO

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7

punkty

gemy

miejsce

1.

 Marchwiński Jarek

   3:2  X  5:0  3:2

5:0 

4:1 

 21

 

2.

 Ogonowski Maciej

 2:3

 

 X  2:3  3:2  5:0  5:0  21

 

3.

  Skórczyński Paweł

 X  X

 

 5:0

 4:1  11

 

4

 Marcin Piotrowski

  0:5 3:2   0:5

 

 X  5:0  12

 

5.

  Maciej Popiołek

 2:3  2:3  X  X    4:1  1:4  13

 

4

6.

Nawrocki Wojciech

 0:5  0:5  X  0:5  1:4    0:5  6

 

 7 

7.

Lewandowski Rafał

 1:4  0:5  1:4 X   4:1  5:0    16    3

 

 

    LP             IMIĘ I NAZWISKO                   IMIĘ I NAZWISKO             GRUPA                   DOKŁADNY WYNIK                         DATA           
1 Pikuła Piotr  Mańk Marek   1  5:0(11:5,11:3,11:3,11:6,12:10)  07.03.2016
2 Wachowski Marek Ciesielski Edward       1  3:2(12:10,6:11,11:13,11:6,15:13)    09.03.2016
3 Nawrocki Wojciech Piotrowski Marcin       2  0:5(3:11,5:11,6:11,6:11,7:11)    09.03.2016
4 Pikuła Piotr Zawadil Jerzy       2  3:2(9:11,9:11,11:3,11:3,11:4)  10.03.2016
5 Skórczyński Paweł Piotrowski Marcin  2  5:0(11:5,11:5,11:3,11:3,11:6)  11.03.2016
6 Marchwiński Jarosław Nawrocki Wojciech  2  5:0(11:2,11:5,11:3,11:5,11:4)  11.03.2016
7 Mańk Marek Wachowski Marek  1  3:2(11:9,11:8,12:14,11:9,9:11)    16.03.2016
8 Nawrocki Wojciech Popiołek Marcin       2  1:4(11:7,6:11,5:11,4:11,5:11)  16.03.2016
9 Sawicki Artur Węsławowicz Tomasz       1  3:2(3:11,12:10,11:7,6:11,11:9)       17.03.2016
10 Ogonowski Maciej Marchwiński Jarosław       2  2:3(8:11,12:10,8:11,11:9,7:11)       17.03.2016
11 Cisielski Edward Zawadil Jerzy 1  5:0(11:9,11:7,11:4;13:11;12:10) 15.03.2016
12 Nawrocki Wojciech Lewandowski Rafał 2  0:5(11:15,6:11,4:11,2:11,4:11) 24.03.2016
13 Ogonowski Maciej Popiołek Maciej 2  3:2(11:5,11:9,11:7,6:11,9:11) 24.03.2016
14 Wachowski Marek Pikuła Piotr 1 0:5(6:11,3:11,3:11,0:11,0:11) 25.03.2016
15 Edward Ciesielski Tomasz Węsławowicz 1 2:3(14:12,5:11,9:11,6:11,13:11) 29.03.2016
16 Lewandowski Rafał Popiołek Maciej 2 4:1(11:9,11:5,11:6,11:6,7:11) 30.03.2016
17 Nawrocki Wojciech Ogonowski Maciej 2 0:5(6:11,4:11,5:11,7:11,8:11) 31.03.2016
18 Skórczyński Paweł Lewandowski Rafał 2 4:1(11:6,11:5,11:10,11:10,9:11) 01.04.2016
19 Ciesielski Edward Pikuła Piotr 1 2:3(11:3,4:11,8:11,13:11,9:11) 01.04.2016
20 Zawadil Jerzy Sawicki Artur 1:4(2:11,11:7,1:11,10:11,8:11)  01.04.2016
22 Ciesielski Edward Sawicki Artur 1 1:4(6:11,6:11,7:11,11:6,6:11) 06.04.2016
23 Węsławowicz Tomasz Zawadil Jerzy 1 4:1(11:6,11;3,3:11,8:11,11:9) 07.04.2016
24 Marchwiński Jarek Popiołek Maciej 2 3:2(8:11,11:4,6:11,11:5,12:10) 07.04.2016
25 Mańk Marek Zawadil Jerzy 1 0:5(9:11,9:11,6:11,4:11,13:15) 12.04.2016
26 Marchwliński Jarosław Piotrowski Marcin 2 5:0(11:6,11:5,11:4,11:8,11:8) 14.04.2016
27 Lewandowski Rafał Ogonowski Maciej 2 0:5(6:11,11:13,3:11,12:14,4:11 14.04.2016
28 Mańk Marek Ciesielski Edward 1 0:5(7:11,8:11,3:11,7:11,4:11) 15.04.2016
29 Tomasz Węsławowicz Piotr Pikuła 1 3:2(11:7,11:5,6:11,9:11,11:9) 15.04.2016
30 Lewadnowski Rafał Marchwiński Jarosław 2 1:4(7:11,12:14,11:9,4:11,12:10) 21.04.2016
31 Mańk Marek Węsławowicz Tomasz 1 2:3(4:11,12:10,7:11,11:5,6:11) 22.04.2016
32 Mańk Marek Sawicki Artur 1 0:5(9:11,7:11,2:11,6:11,5:11) 25.04.2016
33 Ogonowski Maciej Piotrowski Marcin 2 2:3(5:11,11:6,7:11,11:9,4:11) 27.04.2016