liga badmintona maj-czerwiec 2016

Mecze ligowe rozgrywane są od 04.05.2016r do 30.06.2016r

 

 

Ganador Sport Badminton League 1

LP

IMIĘ I NAZWISKO

1.

2.

3.

4.

5.

6.

punkty

gemy

miejsce

1.

 Pikuła Piotr
   x  3:2 2:3   5:0  x  13    2

2.

Sawicki Artur 

 x    x  x  x  x X  X  X

3.

 Ciesielski Edward 2:3   x    1:4
 2:3  x 8

 

  4 

4

Węsławowicz Tomasz

 3:2  x

 4:1

 

3:2 

 x

13 

 

  1 

5.

Marchwliński Jarosław

 0:5  x  3:2 2:3 

 

 x

 

  3 

6.

Ogonowski Maciej

 x  x  x    X  X  X

 

 

 

Ganador Sport Badminton League 2

LP

IMIĘ I NAZWISKO

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

punkty

gemy

miejsce

1.

Zawadil Jerzy
  4:1   3:2  5:0 5:0  0:5   22    2

2.

Lewandowski Rafał

 1:4    1:4 3:2   4:1  0:5  14    

3.

Popiołek Maciej 2:3   4:1    4:1
5:0   2:3  19

 

4

Piotrowski Marcin

 0:5 2:3 

1:4 

 

 5:0 0:5 

 14

 

 

5.

Skórczyński Paweł

 x  x

 x  x

 x

 x

x

6.

Nawrocki Wojciech

0:5   1:4 0:5   0:5    0:5  6    

7.

Wroniewicz Paweł

 5:0 5:0   3:2  5:0 5:0      28    1

 

 

 L.P          IMIĘ I NAZWISKO                         IMIĘ I NAZWISKO                  LIGA                   DOKŁADNY WYNIK                          DATA         
1  Nawrocki Wojciech  Piotrowski Marcin  2  0:5(12:15,11:13,6:11,8:11,8:11)  11.05.2016
2  Popiołek Maciej  Wroniewicz Paweł  2  2:3(5:11,11:9,11:10,6:11,5:11)  13.05.2016
3  Pikuła Piotr  Marchwliński Jarosław  1  5:0(11:5,11:9,11:7,11:7,11:6)  13.05.2016
4  Rafał Lewandowski  Nawrocki Wojciech   2  4:1(11:5,11:6,11:5,4:11,11:6)  17.05.2016
5  Wroniewicz Paweł  Nawrocki Wojciech  2  5:0(11:4,11:1,11:1,11:5,11:4) 18.05.2016 
6  Węsławowicz Tomasz  Marchwliński Jarosław  1  3:2(8:11,11:8,11:6,12:10,5:11)  19.05.2016
7  Nawrocki Wojciech  Zawadil Jerzy  2  0:5(2:11,6:11,5:11,6:11,3:11)  23.05.2016
8  Węsławowicz Tomasz  Cisielski Edward  1   4:1(11:8,11:6,11:8,12:10,10:12)  23.05.2016
9  Wroniewicz Paweł  Lewandowski Paweł 2  5:0(11:3,11:2,11:9,11:7,11:9)  24.05.2016
10  Zawadil Jerzy  Popiolek Maciej  3:2(8:11;11:7,11:9,11:7,10:12) 03.06.2016 
11  Cisielski Edward  Pikuła Piotr 1  2:3(11:7,11:9,8:11,9:11,2:11) 03.06.2016
12  Nawrocki Wojciech  Popiołek Maciej 2  0:5(0:11,4:11,3:11,5:11,8:11) 07.06.2016
13  Zawadil Jerzy  Piotrowski Marcin 2  5:0(11:9,11:5,11:3,11:6,11:6) 10.06.2016
14 Węsławowicz Tomasz Pikuła Piotr 1  3:2(12:10,11:9,11:8,4:11,9:11) 15.06.2016
15 Ciesielski Edward Marchliński Jarosław 1  2:3(6:11,11:5,12:10,8:11,10:12) 17.06.2016
16 Zawadil Jerzy Wroniewicz Paweł 2  0:5(9:11,13:15,12:14,9:11,8:11) 20.06.2016
17 Popiołek Maciej Piotrowski Marcin 2  4:1(11:6,11:4,8:11,11:7,11:7) 21.06.2016
18 Lewandowski Rafał Piotrowski Marcin 2  3:2(8:11,8:11,11:8,11:8,11:6) 24.06.2016
19 Popiołek Maciej Lewandowski Rafał 2  4:1(11:6,11:8,5:11,11:2,11:9) 27.06.2016
20 Zawadil Jerzy Lewandowski Rafał 2 4:1(11:9,11:7,7:11,11:5,11:5) 01.07.2016