Liga badmintona grudzień-styczeń 2015/2016

Mecze ligowe rozgrywane są od 02.12.2015r do 29.02.2016r

Zapraszamy serdecznie do III edycji ligii badmintonowej.Obecnie w rozgrywkach uczestniczy 14 zawodników.

Możliwość zmierzenia się z innymi zawodnikami mobilizuje do poprawiania swoich umiejętności oraz jest szansą na porównanie doświadczenia. Mecze zapewniają wspaniałą zabawę i świetny sposób na spędzenie wolnego czasu.

Do ligi może zapisać się każdy, mecze te są bardzo dobrą okazją do podniesienia swoich umiejętności, a przy tym dają szansę do zawiązania nowych znajomości oraz znalezienia partnerów do gry.

 

Ganador Sport Badminton League 1

LP

IMIĘ I NAZWISKO

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

punkty

gemy

miejsce

1.

Pikuła Piotr

 

 4:1

2:3 

 X

4:1 

5:0 

 19

 

 2

2.

Maćkowiak Tomasz

 X

 

  4:1

 1:4

 3:2

5:0 

 17

 

 3

3.

Mańk Marek

1:4 

1:4 

 

 2:3

 1:4

 2:3

 3:2

 16

 

 

4

Węsławowicz Tomasz

 3:2

 X

3:2 

 

 X

 2:3

4:1 

 16

 

 

5.

Ciesielski Edward

4:1 

4:1 

 

 2:3

  13 

 

 

6.

Wachowski Marek

 1:4

3:2 

3:2 

 3:2

3:2 

 

3:2 

 22

 

 1

7.

Marchwiński Jarek

 0:5

 0:5

 2:3

1:4 

 X

 2:3

 

 10

 

 

 

 Ganador Sport Badminton League 2

LP

IMIĘ I NAZWISKO

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

punkty

gemy

miejsce

1.

Markut Marcin

 

 1:4

 4:1

2:3 

1:4 

 12

 

  3 

2.

Sawicki Artur

4:1 

 

 3:2

1:4 

5:0 

 5:0

3:2 

  27 

 

 1

3.

Ogonowski Maciej

1:4 

 2:3

 

1:4 

1:4 

X

1:4 

 11

 

 

4

Zawadil Jerzy

 3:2

4:1 

4:1 

 

 X

5:0 

5:0 

 26

 

 2

5.

Skórczyński Paweł

4:1 

 0:5

4:1 

 X

 

 X

  11 

 

 

6.

Piotrowicz Tomasz

 X

0:5

 X

 0:5

 

 X

 2

 

 

7.

Tomasz Brzezik

 X  2:3  4:1  0:5  X  X    9    

 

 

 
  LP           IMIĘ I NAZWISKO              IMIĘ I NAZWISKO        GRUPA             DOKŁADNY WYNIK                           DATA          
1 Sawicki Artur Piotrowicz Tomasz 2 5:0(11:7,11:4,11:8,11:7,11:6) 09.12.2015
2 Pikuła Piotr  Marchliński Jarosław  1 5:0(11:5,11:8,11:7,11:6,11:6)  11.12.2015
3 Jerzy Zawadil Tomasz Piotrowicz   2 5:0(11:4,11:1,11:1,11:2,11:4)  15.12.2015
4 Markut Marcin  Sawicki Artur   2 1:4(9:11,14:12,10:12,9:11,9:11)   17.12.2015
5 Ogonowski Maciej  Brzezik Tomasz   2 1:4(7:11,11:8,6:11,10:12,9:11)   17.12.2015
6 Pikuła Piotr Węsławowicz Tomasz   1 2:3(11:8,11:13,7:11,11:2,9:11)  18.12.2015
7 Maćkowiak Tomasz  Marchwiński  Jarosław  1 5:0(11:8,11:3,11:5,11:9,11:5)   18.12.2015
8 Markut Marcin Ogonowski Maciej 2 4:1(11:4,10:12,12:10,11:5,14:12)   08.01.2016
 9 Markut Marcin Zawadil Jerzy  2 2:3(5:11,9:11,8:11,11:6,11:6) 11.01.2016 

 10

Wachowski Marek Pikuła Piotr  1 1:4(8:11,9:11,6:11,11:5,9:11) 14.01.2016

11

Mańk Marek Marchliński Jarosław 1 3:2(11:4,8:11,11:8,11:9,10:12) 15.01.2016

12

Wachowski Marek Węsławowicz Tomasz 1 3:2(11:8,11:9,8:11,13:11,7:11) 17.01.2016

13

Ogonowski Maciej Skórczyński Paweł 2 1:4(8:11,8:11,11:2,9:11,4:11) 18.01.2016

14

Sawicki Artur Ogonowski Maciej 2 3:2(9:11,9:11,11:1,11:8,11:7) 19.01.2016

15

Zawadil Jerzy Brzezik Tomasz 2 5:0(12:10,11:8,11:8,11:5,11:5) 21.01.2016

16

Mańk Marek Węsławowicz Tomasz 1 2:3(11:7,9:11,9:11,5:11,11:9) 22.01.2016

17

Wachowski Marek Maćkowiak Tomasz 1 3:2(11:9,11:9,6:11,11:9,7:11) 24.01.2016

18

Mańk Marek Wachowski Marek 1 2:3(7:11,11:9,11:9,4:11,7:11) 25.01.2016

19

Mańk Marek Maćkowiak Tomasz 1 1:4(9:11,6:11,6:11,6:11,11:7) 26.01.2016

20

Skórczyński Paweł Sawicki Artur 2 0:5(6:11,10:12,6:11,5:11,2:11) 26.01.2016

21.

Sawicki Artur Zawadil Jerzy 2 1:4(6;11,6:11,11:8,5:11,1:11) 28.01.2016

22.

Wachowski Marek Marchliński Jarosław 1 3:2(11:6,11:9,9:11,11;6,8:11)  28.01.2016

23

Artur Sawicki Tomasz Brzezik 2 3:2(11:8,8:11,8:11,11:7,11:9) 04.02.2016

24

Jerzy Zawadil Maciej Ogonowski 2 4:1(11:9,11:7,9:11,11:9,11:4) 04.02.2016

25

Maćkowiak Tomasz Cisielski Edward 1 1:4(8:11,9:11,9:11,11:9,6:11) 15.02.2016

26

Mańk Marek Pikuła Piotr 1 1:4(1:11,8:11,13:11,10:12,2:11) 15.02.2016

27

Wachowski Marek Ciesielski Edward 1 3:2(12:10,7:11,11:4,11:6,8:11) 19.02.2016

28

Mańk Marek Ciesielski Edward 1 1:4(5:11,5:11,10:12,11:7,6:11) 22.02.2016

29

Węsławowicz Tomasz Marchwiński Jarosław 1 4:1(11:4,11:8,13:11,6:11,11:6) 26.02.2016

30

Markut Marcin Skórczyński Paweł 2 1:4(11:13,11:13,11:4,9:11,7:11 26.02.2016