Liga badmintona kwiecień-maj

Liga badmintonowa kwiecień-maj 2015 dobiegła końca!

Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom!

Już pierwszego października ruszamy z nowa,odświeżona liga!!!

Zapraszamy do rozgrywek!

 

GANADOR SPORT BADMINTON LEAGUE 1

 LP

IMIĘ I NAZWISKO

1.

2.

3.

4.

5.

6.

PUNKTY

SETY

MIEJSCE

1.

Mańk Marek

 

3:2 

 x

3:2 

 3:2

12

 

  3 

2.

Skwierczyński Emil

 2:3

 

 x

5:0

1:4 

 5:0

17

 

 2

3.

Dytkowski Sebastian

 x

 

 x

 0:5

 x

 

 

4.

Cecot Artur

0:5

 

 x

 x

1

 

 

5.

Maćkowiak Tomasz

 2:3

4:1 

 5:0

 x

 

4:1

 19

 

 1

6.

Marchwiński Jarek

 2:3

 0:5

 x

1:4

 

 6

 

  4 

 

GANADOR SPORT BADMINTON LEAGUE 2

LP

IMIĘ I NAZWISKO

1.

2.

3.

4.

5.

6.

PUNKTY

SETY

MIEJSCE

1.

Szostakiewicz Piotr

 

 x

x

 x

 x

 x

 

 x

2.

Wachowski Marek

 x

 

4:1 

4:1 

 10

 

 1

3.

Lenkiewicz Robert

 x

1:4 

 

 2

 

  2 

4.

Bartosiewicz Tomasz

 x

 x

 x

 

 x

 x

 x

 

5.

Wierzbicki Maciej

 x

 1:4

 x

 

 x

 2

 

 2

6.

Bocheński Marek

 x

 x

 x

 x

 

 x

 

 

GANADOR SPORT BADMINTON LEAGUE 3 

LP

IMIĘ I NAZWISKO

1.

2.

3.

PUNKTY

GEMY

MIEJSCE

1.

Michalski Jarosław

 

 2:3

  4:1 

 

2.

Mańk Paweł

 3:2

 

 3:2

8

 

3.

Świderski Marcin

 1:4

2:3 

 

5

 

3

   

ROZEGRANE MECZE

Lp. DATA NAZWISKO NAZWISKO LIGA DOKŁADNY WYNIK
1 14.04.2015   Maćkowiak Tomasz  Marchwiński Jarosław 1 4:1(11:6,9:11,11:7,11:8,11:6)
2 14.04.2015   Skwierczynski Emil  Cecot Artur 1 5:0(11:4,11:4,11:9,11:2,11:5)
3 15.04.2015   Mańk Paweł  Świderski Marcin 3:2(11:3,11:4,7:11,8:11,11:3)
4 16.04.2015   Maćkowiak Tomasz  Skwierczyński Emil 4:1(7:11,11:9,11:9,11:6,16:14)
5  21.04.2015  Świderski Marcin  Michalski Jarosław 1:4(10:12,9:11,8:11,11:8,3:11) 
6 27.04.2015   Lenkiewicz Robert  Wachowski Marek 1:4(11:4,7:11,5:11,5:11,5:11)
7 28.04.2015   Mańk Marek   Maćkowiak Tomasz 1 3:2(12:10,9:11,11:9,11:8,6:11)
8 28.04.2015   Skwierczyński Emil   Marchwiński Jarosław 5:0(11:4,11:6,11:7,11:5,11:9) 
9 05.05.2015   Mańk Marek  Emil Skwierczyński 3:2(11:9,8:11,11:8,11:8,6:11)
10 05.05.2015  Mańk Paweł  Michalski Jarosław 3:2(11:6,11:9,8:11,12:10,10:12) 
11 05.05.2015  Maćkowiak Tomasz  Dytkowski Sebastian 5:0(11:3,11:9,11:7,11:7,11:4) 
12 13.05.2015   Wachowski Marek  Wierzbicki Maciej 4:1(11:7,9:11,11:2,11:6,11:9) 
13  14.05.2015  Mańk Marek  Marchwiński Jarek 3:2(7:11,11:8,11:8,11:6,9:11)
14          
15          
16           
17          
18