Trenerzy


 Ganador Sport to doskonałe miejsce do szlifowania swoich tenisowych umiejętności. Zatrudniamy profesjonalistów.
Nasi trenerzy doskonale znają swoje zadanie i potrafią je przekazać swoim podopiecznym

 

AKADEMIA TENISOWA GANADORSPORT 

 

 

 

Mariusz Nocoń - manager klubu Ganador Sport, trener tenisa.

Trener tenisa II klasy. Posiada uprawnienia Professional Tennis Registry – USA w stopniu professional. Ma ponad 15-letnie doświadczenie w pracy trenerskiej w akademiach i klubach tenisowych w Polsce, USA, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, na Mauritiusie. Z pasją uczy dzieci, młodzież i dorosłych, zarówno w szkółkach jak i podczas lekcji indywidualnych.  Doktor Nauk o Kulturze Fizycznej, autor pracy doktorskiej  "Analiza systemowa czynników warunkujących powodzenie w szkoleniu młodych tenisistów". Wykładowca WS EWS w Warszawie i Bielsku-Białej. Kierownik i wykładowca kursów instruktorskich z tenisa, narciarstwa i snowboardu.

Jarek Grela - v-ce dyrektor Akademii Tenisowej, trener tenisa.

Trener tenisa II klasy (PZT). Posiada licencję trenerską wydaną przez Czeski Związek Tenisowy (CTS) oraz International Tennis Federation (ITF). Był zawodnikiem wielu klubów na terenie Czech, Niemiec i Polski. Doświadczenie trenerskie szlifował w wielu ośrodkach trenerskich zarówno w Polsce, jak i za granicą. Podchodzi do zajęć z dużym zaangażowaniem, cierpliwością i pasją. Szkoli na wszystkich poziomach zaawansowania, jest dobrym sparing-partnerem, dostosowującym się do poziomu gry przeciwnika. Jarek ma świetny kontakt z dziećmi, które uwielbiają z nim trenować. Jest współorganizatorem zajęć ogólnorozwojowych oraz większości imprez sportowych, turniejów tenisowych oraz olimpiad w naszym ośrodku.

 

Kaja Szuba - v-ce dyrektor Akademii Tenisowej, trener tenisa.

Instruktorka Tenisa (PZT). Studentka AWF kierunku Wychowanie Fizyczne.  W latach 2007 numer jeden na listach PZT. 6-krotna medalistka Mistrzostw Polski w tenisie w latach 2006-2008. Zwyciężczyni 2 turniejów międzynarodowych w Czechach. Szkoliła się m.in  w Akademii Nicka Bollettieriego na Florydzie. Pracowała min. w klubach WTS Deski Warszawa. Kaja jest bardzo kontaktową osobą, specjalizuje się w pracy z najmłodszymi dziećmi, ale prowadzi zajęcia na każdym poziomie zaawansowania, z osobami w każdym wieku. Wszechstronna trenerka, która z uśmiechem poprowadzi każdą lekcję. Niezwykle miła, otwarta i wyrozumiała, potrafi zarazić pasją do gry w tenisa.

 

Michał Magdziarz - v-ce dyrektor Akademii Tenisowej, trener tenisa, serwisant.

Instruktor Tenisa (PZT). Absolwent uczelni wyższej kierunku wychowanie fizyczne. Trenuje tenis od 3 roku życia, naucza już blisko 10 lat dzieci, młodzież oraz dorosłych. Zawsze pogodny i uśmiechnięty. Profesjonalizm w podejściu do uczniów, cierpliwość i zaangażowanie - to cechy trenera Michała. Ponadto, posiada wiele uprawnień m.in. instruktora pływania, masażysty, animatora czasu wolnego, wychowawcy kolonijnego, instruktora gimnastyki korekcyjnej. Wolny czas wykorzystuje aktywnie - m.in pływając i biegając. Jako nasz serwisant, z zaangażowaniem naciąga rakiety tenisowe i badmintonowe. Pomoże w wyborze rakiety, doradzi jak dobrać naciąg, wymieni owijkę. Pełen serwis.

 

Paweł Mossakowski - trener tenisa.

Trener II klasy w tenisie ziemnym. Absolwent AWF w Warszawie kierunku wychowanie fizyczne. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. Ma świetny kontakt z osobami w każdym wieku. Posiada również trenera II klasy w piłce siatkowej oraz instruktora kulturystyki. Jako pedagog daje podopiecznym dobry przykład i uczy ich pracowitości oraz wytrwałości w treningach. Pracuje w profesjonalnej, a jednocześnie miłej atmosferze. Osoby grające z tym trenerem mogą spodziewać się postępów w grze oraz odpowiedzi na nurtujące pytania związane z techniką, taktyką czy przepisami gry.

 

Natalia Organista - trener tenisa.

Instruktorka tenisa, Professional Tennis Registry – w stopniu instruktora. Uczestniczka studiów doktoranckich AWF na Wydziale Wychowania Fizycznego. Przygotowała pracę doktorską dotyczącą socjologicznych aspektów sportu kobiet i funkcjonowania organizacji sportowych. Uczestniczka Konferencji Trenerów PZT i kursów doszkalających PTR. 14-krotna medalistka Mistrzostw Polski w tenisie: m.in. brązowa medalistka  Mistrzostw Polski Seniorów w Tenisie, srebrna medalistka Mistrzostw Polski do lat 14 (w deblu). Posiada 10-letnie doświadczenie w pracy trenerskiej z młodzieżą i dorosłymi na każdym poziomie zaawansowania. Na korcie stara się nie tylko uczyć podopiecznych gry w tenisa, ale również być dobrym pedagogiem, dbając o kompleksowy rozwój grających.

 

Tomek Wilk - trener tenisa.

Trener tenisa II klasy. Absolwent AWF w Warszawie na kierunku wychowanie fizyczne. Przez wiele lat doświadczenie trenerskie zdobywał szkoląc młodzież na obozach sportowych. Obecnie prowadzi zajęcia z najmłodszymi jak i dorosłymi. Z pasją przekazuje zapał i tajniki tenisa. Jest również instruktorem kulturystyki oraz wychowawcą kolonijnym. Przez swoje zaangażowanie w trening z młodzieżą stara się przekazywać, że cierpliwością i ciężką pracą mogą dojść do sukcesów sportowych. Ukończył studia na Politechnice Warszawskiej, gdzie rozwijał swoje zainteresowanie na temat inżynierii ruchu drogowego.

 

Jakub Sygowski - trener tenisa.

Były zawodnik notowany na listach PZT, mistrz Warszawy juniorów. Prowadzi zajęcia na każdym poziomie zaawansowania. Idealny dla osób o zacięciu zawodniczym. Obecnie student Politechniki na kierunku Lotnictwo i Kosmonautyka. Miły, uśmiechnięty i cierpliwy. Za pasją przekazuje swoje doświadczenie zarówno młodym jak i dorosłym tenisistom. Prowadzi również zajęcia w szkółkach tenisowych, gdzie z prawdziwym zaangażowaniem wprowadza podopiecznych w sportowy świat.

 

Oskar Gąsior - trener tenisa.

Licencjonowany instruktor tenisa, zawodnik PZT w latach 2007-2013, mistrz Warszawy i Mazowsza w kategorii kadetów i juniorów. Poza prowadzeniem zajęć na korcie jest studentem Politechniki Warszawskiej na wydziale Inżynierii Produkcji oraz instruktorem narciarstwa. Prowadzi zajęcia na każdym poziomie zaawansowania. W ciekawy sposób przekazuje swoją wiedzę i umiejętności zarówno młodym zawodnikom, jak i dorosłym. Cechuje go bardzo dobre podejście do dzieci, pomaga obudzić w nich pasję do gry w tenisa. Widząc zaangażowanie i ciepły uśmiech instruktora, młodzi zawodnicy chętnie biorą udział w jego zajęciach już od pierwszej lekcji.

  

 

 

Marta Nastula - trener tenisa.

Marta Nastula-instruktor tenisa, była zawodniczka KT Legia oraz KS Warszawianka, sklasyfikowana na listach PZT w latach 2007-2013. W tym czasie była Wicemistrzynią Woj. Mazowieckiego w grze pojedynczej i dwukrotnie w podwójnej, Wicemistrzynią Międzywojewódzich Mistrzostw Młodzików  oraz Mistrzynią w grze podwójnej, Mistrzyni Mistrzostw Warszawy Kadetów oraz dwukrotna Wicemistrzyni Mistrzostw Warszawy w grze podwójnej.
Prowadzi zajęcia na każdym poziomie zaawansowania, ale szczególną radość sprawia jej praca z dziećmi, którym okazuje  wiele serca i zaangażowania.  
Sport jest jej wielką pasją, w wolnych chwilach trenuje crossfit, jeździ konno, uprawia sporty wodne